Gönül Dağı 27. bölüm fragmanı 8 Mayıs TRT 1 Çoban Hikayesi geliyor

Gönül Dağı 27. bölüm fragmanı 8 Mayıs TRT 1 Çoban Hikayesi geliyor, arayışı içine giren okurlarımız için Gönül Dağı 27. bölüm fragmanı 8 Mayıs TRT 1 Çoban Hikayesi geliyor ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Gönül Dağı 27. bölüm fragmanı 8 Mayıs TRT 1 Çoban Hikayesi geliyor sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Gönül Dağı 27. bölüm fragmanı 8 Mayıs TRT 1 Çoban Hikayesi geliyor

Gönül Dağı 27. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 8 Mayıs 2021 Gönül Dağı yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Gönül Dağı 27. bölüm fragmanı 8 mayıs 2021 TRT 1 son bölüm tanıtımı. Gönül Dağı gelecek bölüm fragmanı neler olacak.

Gönül Dağı 27. bölüm fragmanı

TRT 1’in bi hayli beğeni alan dizisi Gönül Dağı yeni bölümleri ile seyirci karşısına çıkmaya sürdürmekte. Merakla beklenen Gönül Dağı 27. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Gönül Dağı 27. bölüm fragmanında neler yaşandı? Zahide ve Sefer evlenecek mi? Dilek ve Taner içinde neler olacak? İşte detaylar…

8 Mayıs 2021 Gönül Dağı fragmanı!

Ekranların alakayla takip edilen dizisi Gönül Dağı romantizm ve eğlenceyi bir arada sunmaya sürdürmekte. Bozkırda bir Anadolu masalının anlatıldığı dizi sımsıcak hikayesi ile seyirciden tam not almayı başardı. Aşk, arkadaşlık, aile bağları, fedakarlık ve ayrılık temalarının işlendiği dizi kuvvetli oyuncu kadrosuyla da göz dolduruyor. Cumartesi akşamlarının vazgeçilmezi durumuna gelen dizi Mustafa Çiftçi’nin öykülerinden çevriliyor. Heyecanla takip edilen Gönül Dağı 27. bölüm fragmanı yayınlandı. Zahide, Sefer ile mutlu bir hayat kurmak istemektedir. Lakin, Fikret Durmaz’ın bambaşka planları mevcuttur. Fikret, ne olursa olsun Zahide’den ayrılmak istemez. Bundan dolayı de çocuklarını kullanmaya karar verir

. Bir yanda çocukları diğer yanda sevdiği adamla kurmak istediği gelecek planları arasına sıkışan Zahide, büyük bir acı çekmektedir. Mahkeme salonunda Sefer’in iyilik yaptığı insanlar onun ile ilgili konuşur. Bugüne kadar sayısız insana yardım elini uzatan Sefer, emeklerinin karşılığını almıştır. Lakin, hukuk önünde kuvvetli aracılığıyla Fikret olduğunu kabullenmek zorunda kalır. Yıllar sonra babasına kavuşan Dilek ise derin bir hüzün içindedir. Babasını affetmek istemesine rağmen ona olan kırgınlıkları kalbini acıtır. Dilek’in en büyük destekçisi her zaman olduğu gibi Taner olur. Dilek’e çocukluğundan bu yana büyük bir aşkla bağlı olan Taner, onun mutlu olmasını istemektedir. Dede ve torunları Ramazan’ın bereketli sofralarında buluşarak hasbihal etmektedir. Selami’nin Ramazan davulcusu olması da mahallede renkli anların yaşanmasına neden olmaktadır. Fadime’nin ise hastalığının etkileri ortaya çıkmaya başlamıştır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
porno

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün