Gönül Dağı Ali Kimdir? Dilek’in babası (Ergun Kuyucu)

Gönül Dağı Ali Kimdir? Dilek’in babası (Ergun Kuyucu), Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Gönül Dağı Ali Kimdir? Dilek’in babası (Ergun Kuyucu), bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Gönül Dağı Ali Kimdir? Dilek’in babası (Ergun Kuyucu) ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Gönül Dağı Ali Kimdir? Dilek’in babası (Ergun Kuyucu)

Köprü Film imzalı Gönül Dağı dizisi her cumartesi Trt 1 ekranlarında seyirci karşısına çıkmaktadır. Yönetmen koltuğunda Yahya Samancı’nın oturduğu ve çekimleri Eskişehir’de devam eden Gönül Dağı dizisi daha ilk sezonunda olmasına rağmen geniş kitlelere ulaşmayı başarmıştır. Aldığı reytinglerle cumartesi gününü zirvede tamamlayan Gönül Dağı dizisine yeni bir oyuncu dahil olmuştur. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Gönül Dağı dizisine yeni katılan Ali kişiliğini yakında zamandan tanıtacağız ve Gönül Dağı dizisi Ali kimdir? Gönül Dağı dizisi Ali kişiliğine hayat veren oyuncumuzun ismini ve soy ismini ve önceden bulunduğu dizileri sizlerle sunacağız.

Gönül Dağı Dizisi Ali Karakteri Kimdir?

Trt’nin bi hayli beğeni alan dizilerinden birisi olan Gönül Dağı dizisine yeni katılan Ali kişiliği, Dilek’in babası olarak karşımıza çıkacaktır. Hepimizin bildiği gibi 22. bölümde Dilek’in babasının yaşadığı ortaya çıkmıştı. Daha önce Gönül Dağı’ndaki çoban Dilek’in yaşamını kurtarmıştı ve Dilek peşinden gitse de bu çobana yetişememişti. Işte Gönül Dağı’ndaki bu çoban Dilek’in babası Ali’dir. Gülsüm öğretmen seneler geçmesine rağmen eski eşi Ali’yi affedecektir fakat Dilek bunca yıl babası olmadan yaşadığı şeyleri unutmamıştır. Babası Ali’ye çok kızgın ve kırgındır.

Gönül Dağı Dizisi Ali Kimdir?

Gönül Dağı dizisine Dilek’in babası olarak katlan Ali kişiliğine tecrübeli oyuncumuz Ergun Kuyucu hayat verecektir. Izleyiciler aracılığıyla Ali kişiliği kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz Ergun Kuyucu da merak edilmiş ve araştırılmıştır. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Gönül Dağı dizisine yeni katılan usta oyuncumuz Ergun Kuyucu’yu daha yakında zamandan tanıtacağız.

Ergun Kuyucu

51 yaşındaki oyuncumuz 1 Haziran 1969 tarihinde Sivas’ta dünyaya gelmiştir. Çocukluğundan beri oyuncu olmak isteyen Ergun Kuyucu, bunun için özel olarak oyunculuk dersleri almaya başlamıştır. Kamera karşısına ilk defa Sırlar Dünyası isimli proje ile geçen oyuncumuz ardından Beşinci Boyut dizisinde boy göstermiştir. Kariyerindeki asıl çıkışı Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde hayat verdiği Nafiz kişiliği aracılığıyla yakalamıştır. Dizide 2007 – 2016 senelerı içinde bulunan oyuncumuz önceden Kollama, Paramparça, Şefkat Tepe, Karabasan, Sevimli Tehlikeli, Kız Kaçıran, Tek Türkiye, Kara Köpekler Havlarken, Arka Sokaklar gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Kamera karşısında en son 2020 senesinde Arıza dizisi ile geçen oyuncumuz bu sezon Gönül Dağı dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Ergun Kuyucu Yer Aldığı Diziler

2002 Sırlar Dünyası – Çetin
2005 Beşinci Boyut – Celal
2006 Arka Sokaklar – Tevfik
2007 Gönül Salıncağı – Cemil
2007 Tek Türkiye – Çetin
2007 – 2016 Kurtlar Vadisi Pusu – Nafiz
2008 Kollama – Tuncer
2010 Ezel
2011 Anneler Ve Kızları – Hamdi
2010 2014 Şefkat Tepe – Çetin
2015 Paramparça – Yücel
2018 Bir Cihan Fatihi
2020 Arıza – Sabri
2021 Gönül Dağı – Ali

Ergun Kuyucu Resmi İnstagram Hesabı

Gönül Dağı dizisine Dilek’in babası olarak katılan oyuncumuz Ergun Kuyucu sosyal platformda da bi hayli aktiftir. Resmi Instagram hesabından bulunduğu işlerle ve özel yaşamı ile alakalı sürekli olarak paylaşımda bulunan oyuncumuzun instagram da 255 gönderisi ve ortalama olarak 9 bin takipçisi bulunmaktadır. Ergun Kuyucu’nun resmi instagram hesabı: @ergunkuyucuofficial

Ergun Kuyucu Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Özel yaşamıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan usta oyuncumuz Ergun Kuyucu evli değildir. Özel yaşamını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuzun önceden basına yansıyan bir sevgilisi de olmamıştır. Bundan dolayı Ergun Kuyucu’nun yaşamında birinin olup olmadığı bilinmemektedir.

Gönül Dağı Dizisi Ali – Ergun Kuyucu Kıyafetleri

Usta oyuncumuz Ergun Kuyucu bu sezon Trt 1 ekranlarında seyirci karşısına çıkacaktır. Bizde siz değerli okurlarımız için önümüzdeki günlerde, tecrübeli oyuncumuz Ergun Kuyucu’nun özel yaşamında ve Gönül Dağı dizisinde giydiği ceket, kaban, mont, gömlek, kazak, hırka, yelek, pantolon, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı tüm aksesuarlarını marka ve fiyat altını çizerek geniş bir şekilde bir biçimde sayfamızdan sunacağız.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Gönül Dağı dizisine Dilek’in babası olarak katılan Ali kişiliğini bu karaktere hayat veren oyuncumuz Ergun Kuyucu’yu yakında zamandan tanıttık. Sizlerde konu ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker