Gönül Dağı Dizisine Veda Vakti ! Sezon Finali Tarihi Belli Oldu!

Gönül Dağı Dizisine Veda Vakti ! Sezon Finali Tarihi Belli Oldu!, arayışı içine giren okurlarımız için Gönül Dağı Dizisine Veda Vakti ! Sezon Finali Tarihi Belli Oldu! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Gönül Dağı Dizisine Veda Vakti ! Sezon Finali Tarihi Belli Oldu! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Gönül Dağı Dizisine Veda Vakti ! Sezon Finali Tarihi Belli Oldu!

Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan’ın başrollerinde olduğu, yapımcılığını Ferhat Eşsiz’in üstüne aldığı, yönetmen koltuğunda Yahya Samancı’nın oturduğu ve konusunu Ali Asaf Elmas ile Mustafa Becit ‘in kaleme aldığı TRT1 ekranlarının bi hayli beğeni alan dizisi Gönül Dağı dizisinin sezon finali tarihi belirlendi.

Mustafa Çiftçi’nin hikayelerinden alıntılama olan kadrosunda bulunan Berk Atan, Gülsim Ali, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Semih Ertürk, Cihat Süvarioğlu ve Feyza Işık gibi oyuncuların olduğu Gönül Dağı dizisi ekranlarda reyting rekoru kırarak cumartesi günleri zirvenin sahibi olmaya sürdürmekte. Lakin dizi takipçilerie üzen bilgi geldi. Sevilen dizi birinci sezonunun sonuna yaklaştı ve sezon finali ile ara veriyor. 

Bozkırın ortasında bulunan şirin bir kasabada yaşayan sıcakkanlı, sevecen Anadolu insanının öyküsünün anlatıldığı Gönül Dağı sezon finali yapıyor!

Gönül Dağı Sezon Finali Ne Zaman?

Şu ana kadar toplam 25 bölümü ile her hafta cumartesi günü Trt 1 ekranlarında  seyirci ile buluşan ve ilgi ile izlenen dizinin sezon finali tarihi belirlendi. Gönül Dağı 22 Mayıs Cumartesi akşamı yayına girecek olan 29. bölüm ile sezon finali yapıyor. TRT 1 ekranlarının feomen dizisi Eylül ayına kadar ara verecek. 
 

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker