Diziler

Gönül Dağı Fadime kimdir? Gerçek adı nedir? Cemre Melis Çınar oynadığı diziler

Gönül Dağı Fadime kimdir? Gerçek adı nedir? Cemre Melis Çınar yer aldığı diziler, arayışı içine giren okurlarımız için Gönül Dağı Fadime kimdir? Gerçek adı nedir? Cemre Melis Çınar yer aldığı diziler ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Gönül Dağı Fadime kimdir? Gerçek adı nedir? Cemre Melis Çınar yer aldığı diziler sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Gönül Dağı Fadime kimdir? Gerçek adı nedir? Cemre Melis Çınar yer aldığı diziler

Başrollerini Berk Atan, Gülsim Ali İlhan, Yavuz Sepetçi ve Ege Aydan’ın paylaşımı yaptığı Gönül Dağı dizisi beğenerek izlenmeye sürdürmekte. Bozkırda hayallerinin peşinden koşan ve tüm önüne geçere rağmen imkansızı başarmaya çalışan üç kuzenin öyküsünü anlatan Gönül Dağı’na yeni karakterler gelmeye sürdürmekte. Bunlardan bir diğeride Dişçi Musa’nın seneler görmediği Fadime adındaki kızı oldu. Haliyle diziyi seyredenler de Gönül Dağı Fadime kim? sorusuna yanıt aramaya başladı.

Gönül Dağı dizisinde Fadime kişiliğine Cemre Melis Çınar hayat veriyor. En son Kırmızı Oda dizisinde Süreyya’ya hayat veren ve sergilediği güçle adından söz ettiren Cemre Melis Çınar de merak edldi. Peki gelelim  Fadime Kimdir sualinin yanıtına…

Gönül Dağı Fadime kimdir?

Dişçi Musa’nın bir zamanlar sinir ile kovduğu daha ardından pişmanlar yaşadığı, annesinin vefatından sonra köyü ve babasını terk eden Fadime seneler sonra geri dönmesi ile hadiselerin değişeceği beklenilmektedir. Bilhassa Veysel ve Cemile aracılığıyla işlerin karışacağı Fadime nasıl bir karakterle ortaya çıkacağı merak konusu olmuştur.  Anladığımız kadarıyla ölümcül bir hastalığı olan Fadime, bu akşamki bölümde kurtuluşu olmadığını babasına söylerken de fenalaştı. Gönül Dağı dizisinin Fadime’si Cemre Melis Çınar kça yaşında, nereli?

Cemre Melis Çınar hangi dizilerde rol aldı, nereli? 

13 Mayısıs 1991 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümünden mezun olmuştur. İlk dizisi olan Elif dizisinde ekranların karşısına çıkmıştır. Daha sonra Yaralı Kuşlar, Bir Umut Yeter, Kefaret dizisinde rol almıştır. En son Kırmızı Oda’da Alya’nın annesi Süreyya’ya hayat vermiştir. Oyunculuğu ile kendisinden söz ettirmeyi başarmıştır. Bugünlerde ise reytingleri bi hayli yüksek miktarda olan Gönül Dağı dizisinde Fadime kişiliği ile seyircilerin karşısına çıkmayı hazırlanmaktadır.  

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu