Diziler

Gönül Dağı Selami neden yok diziden çıktımı (Eser Eyüboğlu)

Gönül Dağı Selami neden yok diziden çıktımı (Eser Eyüboğlu), Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Gönül Dağı Selami neden yok diziden çıktımı (Eser Eyüboğlu), bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Gönül Dağı Selami neden yok diziden çıktımı (Eser Eyüboğlu) ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Gönül Dağı Selami neden yok diziden çıktımı (Eser Eyüboğlu)

Gönül Dağı dizisinde Selami kişiliğini canlandıran Eser Eyüboğlu dizinin yeni bölümlerinde yer almayacak. Selami’nin Gönül Dağı dizisinde olmadığını gören seyirciler merak içinde Selami neden yok? Gönül Dağı dizisi Selami diziden çıktımı ayrıldı mı gibi merak edilen soruları sormaya başladı. Biz de haber ajansımıza gelen son bilgilere göre Gönül Dağı dizisinin Selami’si Eser Eyüboğlu ile ilgili son bilgileri siz değerli okurlarımıza ulaştıralım istedik.

Selami Gönül Dağı Dizisinden Çıktı mı Ayrıldı mı?

Gönül Dağı dizisinde Selami kişiliğini canlandıran ve dizide Selami Ferses olarak anılan Eser Eyüboğlu dizinin yeni bölümünde yer almayacak. Çünkü Selami kişiliğini canlandıran Eser Eyüboğlu koronavirüse yakayı ele verdi ve bir süre karantinada kalacak. Sağlıkla alakalı bu durumu bilmeyen seyirci Selami diziden çıktı mı? Gönül Dağı dizisinde Selami Ferses neden yok? Selami sahneleri niçin çekilmedi gibi meraklı soruları seyirci aracılığıyla bi hayli merak konusu oldu. Selami kişiliğindeki Eser Eyüboğlu 10 gün tedavi süreci ve ardındanki karantina süreci ardından Gönül Dağı dizisindeki rolü ne geri dönecek.Gonul Dagi Selami neden yok diziden ayrildi mi

Eser Eyüboğlu Gönül Dağı Dizisinden Ayrıldı mı?

Gönül Dağı dizisinde Selami kişiliğini canlandıran Eyüboğlu geçirdiği koronavirüs rahatsızlığı sebebiyle 10 gün karantinada kalacaktır. Bundan dolayı çekimlere katılamayan Eser Eyüboğlu göremeyen seyirciler diziden ayrıldı mı, çıktı mı diye merak etti. Eser Eyüboğlu son bölümde Keriman’a kavuşmuş ve senedirım nikahı ile evlenmişti. Gönül Dağı dizisi son bölümü Selami’nin yaşamı üzerine yazılmış ve son sahnelerde Selami ile Keriman’ın nikahın ardından Selami sağlıcakla kalın diyerek kendi öyküsünü seyirciye anlatmıştı.

gonul dagi dizisi selami keriman diziden cikti mi

Selami bu çekimlerin ardından koronavirüse yakayı ele verdi ve bir süre karantinada kalması gerekmektedir Eser Eyüboğlu Gönül Dağı dizisinden ayrılmadı! Selami ile Keriman’ın evliliği Keriman’ın ve Selami’nin aileleri ile barışması derken onların yaşamına ilişkin daha çok sahne izleyeceğiz.

Selami diziden cikti mi

Selami ve Keriman’ın evlenmesi nasıl yorumluyorsunuz? Eser Eyüboğlu’na geçmiş olsun dileklerini ve oyunculuğu ile ilgili yorumlarınızı ve görüşlerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazınız.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün