Bilgi

Güldür Güldür 20 Nisan Salı Neden Yok, Bitti Mi? Güldür Güldür Yeni Bölüm Ne Zaman?

Güldür Güldür 20 Nisan Salı Neden Yok, Bitti Mi? Güldür Güldür Yeni Bölüm Ne Zaman?, arayışı içine giren okurlarımız için Güldür Güldür 20 Nisan Salı Neden Yok, Bitti Mi? Güldür Güldür Yeni Bölüm Ne Zaman? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Güldür Güldür 20 Nisan Salı Neden Yok, Bitti Mi? Güldür Güldür Yeni Bölüm Ne Zaman? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Güldür Güldür 20 Nisan Salı Neden Yok, Bitti Mi? Güldür Güldür Yeni Bölüm Ne Zaman?

Her hafta salı günü seyirci ile buluşan Güldür Güldür programının bu akşam yayına girmesi gereken yeni bölümü yayın akışında yer almadı. Bu nedenle programın seyircileri BKM’nin yapımcılığını üstüne aldığı Güldür Güldür Show’un neden  yayınlanmadığını merak ederek araştırmaya başladı.

20 Nisan 2021 Salı Güldür Güldür Show Neden Yok?

Salı günü yayına giren fakat reyting listesinde o gün yayına giren popüler diziler karşısında istediğimiz başarıya ulaşamayan program için yeni bir karar alındı ve gün değiştirilmesine karar verildi. Bu nedenle Güldür Güldür Show artık salı günleri yayınlanmayacak. Peki yeni bölüm hangi gün yayına girecek?

Sezon sonuna doğru gelinirken dizilerin final yapmasının ardından günleri boşalmaya başlayan Show TV Güldür Güldür Show’un yeni gününü cuma olarak tespit etti. Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç’in başrolünde olduğu Ramo dizisinin geçtiğimiz hafta cuma günü final yapmasının ardından bu kararı aldı.

Güldür Güldür Show Yeni Bölüm Ne Zaman?

Güldür Güldür Show’un yeni yayın günü cuma oldu. Bu nedenle yeni bölüm  23 Nisan Cuma günü ekranlarda olacak. Her cuma yayınlanmaya devam edecek.

Yayınlanma Zamanı: 20 Nisan 2021, 13:00

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün