Biyografi

Güldür Güldür Final Kararı Üzecek! Ekranların Yüzleri Güldüren Programı Veda Etti

Güldür Güldür Final Kararı Üzecek! Ekranların Yüzleri Güldüren Programı Veda Etti, arayışı içine giren okurlarımız için Güldür Güldür Final Kararı Üzecek! Ekranların Yüzleri Güldüren Programı Veda Etti ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Güldür Güldür Final Kararı Üzecek! Ekranların Yüzleri Güldüren Programı Veda Etti sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Güldür Güldür Final Kararı Üzecek! Ekranların Yüzleri Güldüren Programı Veda Etti

Show Tv’nin bi hayli beğeni alan programı Güldür Güldür Show’dan kötü bilgi geldi. Ali Sunal’ın moderatörlüğünde ekranlara gelen Güldür Güldür yeni sezon kararı bilgisi verildi. 

Doğa Rutkay, Onur Buldu, Ecem Erkek, Onur Atilla, Alper Kul, Uğur Bilgin, Açelya Topaloğlu, Mahir İpek, Aylin Kontente, Berkay Tulumbacı gibi başarılı tiyatrocuların olduğu ekranların tek başarılı güldüren show programı olan Güldür Güldür Show programı finale hazırlanıyor.

Ekranların bi hayli beğeni alan programı Güldür Güldür, Koronavirüs pandemisinde bireylerin yüzünde tebessüm yaratmayı başarmıştı. Lakin program final kararı aldı. Ekranların başarılı eğlence programı Güldür Güldür yeni sezonda ekranlara gelemeyecek.

Kırmızı Oda Delikanlı Sadi'nin sonu geldi? Veda mesajını paylaşımı yaptı, kovulduğu fragmanla garantiledi

Kırmızı Oda Delikanlı Sadi’nin sonu geldi? Veda mesajını paylaşımı yaptı, kovulduğu fragmanla garantiledi

Skeçleri ile gündem yaratan Güldür Güldür Show için final kararı hayranları üzecek. 5’er Beşer ve İnsanlar Alemi adı ve konsepti ile başlayan program son kez Show Tv ekranlarında Güldür Güldür adı ve yeni konsepti ile yayınlanmaya başlamış ve daha kapsamlı kitlelere erişmişti.

Yeni sezonda final kararları art arda geliyor!

Bu sezon finaller kimsenin gözünün yaşına bakmadı. Yaz dizilerinin de başlaması ile pek dizi final ve sezon finali yaparak ekranlara veda etti. 

Yaz dizilerininde akıbeti şuana dek iyi gitmedi.. Reytinglerde dökülen yaz dizileri artık toplumun dram seviciliğini kabullendi. 

Güldür Güldür Show programı da bu sezon dram yapımlarına boyun bükmek zorunda kalmış ve reyting listesinde dibi görmüştü.

Şevket (Çağlar Çorumlu) Bilal (Onur Buldu), Yeter (Doğa Rutkay), Mesut (Uğur Bilgin), Ozan (Berkay Tulumbacı), Bahadır (Burak Topaloğlu), Burcu (Aylin Kontente), İbrahim (Onur Atilla), Hayati (Mahir İpek), Kazım (Emre Altuğ), İsmail (Alper Kul) gibi karakterlerle fenomen olan ve yüzleri gülümseten sıcak program Güldür Güldür veda ediyor. Zaman zaman bi hayli keyifli skeçlere imza atan BKM yapımın üstüne aldığı Güldür Güldür’de reyting kurbanı olanlara adını yazdırdı.

Güldür Güldür Show’dan üzen haber de geldi. Gelen duyumlara göre Show Tv ve BKM programın fişini çekti. Ekranları Onur Buldu, Ecem Erkek, Çağlar Çorumlu gibi isimlerle tanıştıran Güldür Güldür programı da ne yazık ki elveda diyecek. Yeni sezonda Güldür Güldür Show’un olmayacağı bilgisine ulaşıldı. Lakin programın resmi sayfasından halen bir açıklama yapılmadı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün