Bilgi

Güldür Güldür Gerçek Oldu! Skeç Gerçek Oldu Sosyal Medya Yıkıldı

Güldür Güldür Gerçek Oldu! Skeç Gerçek Oldu Sosyal Medya Yıkıldı, arayışı içine giren okurlarımız için Güldür Güldür Gerçek Oldu! Skeç Gerçek Oldu Sosyal Medya Yıkıldı ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Güldür Güldür Gerçek Oldu! Skeç Gerçek Oldu Sosyal Medya Yıkıldı sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Güldür Güldür Gerçek Oldu! Skeç Gerçek Oldu Sosyal Medya Yıkıldı

Show Tv’nin ekranların güldüren programı Güldür Güldür’de ki skeç gerçek oldu. Güldür Güldür programındaki 244. bölümdeki skeç dün akşam gerçek oldu.

Haber Global adlı kanalda dün akşam canlı yayında gerçekleşen olay Güldür Güldür programını akıllara getirdi. Haber Global kanalında emekli amirallerin bildirisi tartışıldığı programda yaşanan olay Güldür Güldür’ü akıllara getirdi.

AKP’li Resul Tosun ile Hukukçu Ersan Şen canlı yayında adeta birbirine girdi. Bunun üzerine Ersan Şen önce yayını terk etti. Sonra ise geri döndü.

Haber Global kanalında yayına giren Kayıt Altında programında yaşanan olay güldürdü. Programda emekli amirallerin bildirisi tartışılırken, AKP’li Resul Tosun ile Hukukçu Ersan Şen tartıştı.

Ersan Şen yayını önce terk etti ardından da  yayına tekrar katıldı ve konuşmasına sürdü.

Güldür Güldür adlı programda 244. Bölümde “Gündemin Nabzı” isimli skeçte birebir aynı fotoğrafların yaşanması akıllara geldi. Skeçte tecrübeli oyuncu Onur Buldu’nun oynadığı karakter programı önce terk edip ardından da geri dönüyordu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün