Biyografi

Gülşen Yüksel Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Gülşen Yüksel kimdir?, Gülşen Yüksel kaç yaşında?, Gülşen Yüksel evi nerede?, Gülşen Yüksel nerelidir? Gülşen Yüksel ev adresi?, Gülşen Yüksel kaç yaşında?, Gülşen Yüksel nerede oturuyor?, Gülşen Yüksel nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Gülşen Yüksel hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 24.Haziran.1977 senesinde doğan Gülşen Yüksel şu an için 44 yaşında ve Yengeç burcundandır. Gülşen Yüksel doğum yeri ise Sivas olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise GazeteciTV sunucusu olarak devam ettirmektedir.

Gülşen Yüksel Kimdir? – Gülşen Yüksel Evi Nerede? – Gülşen Yüksel Nerede Oturuyor?

Gülşen Yüksel Kimdir?, evi nerede?

Ekranların en fazla izlenen magazin programlarından “Renkli Sayfalar” adlı programı Müge Dağıstanlı ile birlikte sağlamaktadır.

Gülşen Yüksel, 1977 senesinde Sivas‘da doğmuştur.

Gülşen Yüksel, Vatan Gazetesi Magazin Müdürü olan Gülşen Yüksel, uzun seneler Sabah Gazetesi’nde çalıştı.

2007 senesinden beri Müge Dağıstanlı ile birlikte çeşitli televizyon kanallarında magazin programları yaptı.

2015 senesinde ekranların en fazla izlenen magazin programlarından “2. Sayfa” adlı programı Kanaltürk‘te Müge Dağıstanlı ile birlikte sundu. 2015 senesinin eylül ayından beri Show TV’de yayınlandı.

Gülşen Yüksel, 21 Aralık 2012 tarihinde Vestel Grubu’nun ARGE şirketi olan VESTEK’in Genel Müdürü Metin Salt ile evlendi.

22 Şubat 2016 tarihinden beri 17 Şubat 2017 tarihine kadar Müge Dağıstanlı ile birlikte Kanal D‘de “Renkli Sayfalar” adlı programı sundu.

Kanal D‘den ayrıldıktan sonra Şubat 2017 ayında Fox TV ile anlaşarak Müge Dağıstanlı ile birlikte Mart ayının ilk haftalarında yayına gireceği bir magazin programı ile ekranlarda olacaklar.

Bir dönem 2. Sayfa programıyla TeVe2 ekranlarında seyirciyle buluşan Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel 2018 Eylül ayından beri Kanal D’de Gülşen ve Müge’yle 2. Sayfa programını sundu. Program 2018 senesinde da Altın Kelebek Ödüllerinde de “Yılın En İyi Magazin Programı” seçildi.

24 Eylül 2019 tarihinde Kanal D‘de sundukları magazin programı 2. Sayfa yayından kaldırıldı.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün