Gültekin Tırpancı Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Gültekin Tırpancı kimdir?, Gültekin Tırpancı kaç yaşında?, Gültekin Tırpancı evi nerede?, Gültekin Tırpancı nerelidir? Gültekin Tırpancı ev adresi?, Gültekin Tırpancı kaç yaşında?, Gültekin Tırpancı nerede oturuyor?, Gültekin Tırpancı nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Gültekin Tırpancı hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1954 senesinde doğan Gültekin Tırpancı şu an için 67 yaşında ve burcundandır. Gültekin Tırpancı doğum yeri ise Sakarya olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Siyasetçi olarak devam ettirmektedir.

Gültekin Tırpancı Kimdir? – Gültekin Tırpancı Evi Nerede? – Gültekin Tırpancı Nerede Oturuyor?

Gültekin Tırpancı Kimdir?, evi nerede?

29 Ocak 2017 tarihinde Liberal Demokrat Parti (LDP) genel başkanı oldu.

Gültekin Tırpancı, 1954 senesinde Sakarya’da doğmuştur. İlkokul ve ortaokulu Mustafa Kemalpaşa İlkokulunda okudu. Adapazarı Ali Dilmen Lisesinden mezun oldu. Emekli oldu.

2011 senesinde LDP’den Sakarya milletvekili adayı oldu.

30 Mart 2014 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Liberal Demokrat Parti (LDP)’den Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday oldu.

Gültekin Tırpancı, Liberal Demokrat Parti (LDP) genel başkan yardımcılığı görevi yapmaktaydı.

29 Ocak 2017 tarihinde yapılan 8. Olağan Kongresinde Liberal Demokrat Parti (LDP) genel başkanı olan Cem Toker, genel başkanlık görevini bıraktı. Yeni parti genel başkanı Gültekin Tırpancı oldu.
Kaynak:Bilgisayfam.net

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker