Günah Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Kanalı Fragmanı

Günah Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Kanalı Fragmanı, Dizi haberleri kategorimizde Günah Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Kanalı Fragmanı ile arayışlarınızı geniş bir şekilde bir biçimde yanıtlandıracağız. Paylaşımımızın  detay bölümünde yanıt aradığınız Günah Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Kanalı Fragmanı sorusunu geniş bir biçimde açıklamaya çalıştık

Günah Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Kanalı Fragmanı

Yeni sezona yeni dizilerle girme telaşında olan kanallar bir bir yeni projelerini ve dizilerini tanıtmaya başladılar. Günah Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Kanalı Fragmanı ve tüyoları ile sizlerle bu hususta bir araya gelecek. Hemen konumuza geçelim ve Günah Dizisi Oyuncu ekibinde bulunan kimler var gözlemleyelim..

Günah Dizisi yeni sezonda Star tv de ekrana gelmesi beklenen dizilerden birisi. Henüz kadrosu ve oyuncuları net olmayan diziye ilk katılan ve adı tespit edilen bayan oyuncu Zeynep Kızıltan oldu. 2017-2018 yeni sezonun iddialı dizilerinden biri olmak isteyen “Günah“ dizisinin belli olan ilk oyuncusu Zeynep Kızıltan olduğu bilgisine ulaşıldı.

Yeni sezonda Star TV’de ekrana gelmesi hedeflenen Günah isimli diziye, önceden “1 Kadın 1 Erkek” ile “Kiralık Aşk” gibi ses getiren ve bi hayli popüler olmuş projeleri olan Ortaks Yapım imza atacak. Ortaks Günah dizisi ile bakalım adını bir kez daha ön plana çıkarabilecek mi?

Günah dizisi konusu Özeti nedir: Cast çalışmaları devam eden dizide bir aile dramı ekrana taşınacak. Yönetmeni halen belli olmayan dizinin kasım ayında Star tv de ekrana geleceği konuşulmakta. Son dizisi Cesur ve Güzel dizisinde Hülya karakteri ile öne çıkan Zeynep Kızıltan, bu kez “Günah” dizisinde üç kız kardeşin en büyüğü olacak. Diğer kızlar da merakla bekleniyor.

Günah dizisi Erkek başrol oyuncusu ise bu 3 kız kardeşin ortak hedefi olacak. Erkek başrol için Kaan Urgancıoğlu ile görüşme yapıldığı konuşulmakta. Ayrıca daha netlik kazanmayan dizi için görüşülen oyuncular içinde Melisa Şenolsun‘un da adı var.

Adı Soyadı: Melisa Şenolsun
Doğum Tarihi: 24 Eylül 1996
Nereli: İzmir
Burcu: Terazi
Kilosu: 56
Boyu: 1.71
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi: Sarı
Eğitim Durumu: İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı
Sevgilisi: Ozan Dolunay
Evli mi: Hayır
Eşi: Yok
instagram Hesabı: https://www.instagram.com/melisasenolsun
Twitter Hesabı: https://twitter.com/MelisaSenolsun

Melisa Şenolsun Sude rolünde bir süre Kiralık Aşk Dizisinde rol almıştı. Sude kişiliği ile bi hayli ses getiren Melisa Şenolsun yeni dizisi Günah ile bakalım nasıl bir oyunculuk sergileyecek izleyip göreceğiz.

Lütfen sizlerde Günah dizisi ile ilgili beklentilerinizi yazın aşağıya..

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün