Biyografi

Günay Musayeva Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Günay Musayeva kimdir?, Günay Musayeva kaç yaşında?, Günay Musayeva evi nerede?, Günay Musayeva nerelidir? Günay Musayeva ev adresi?, Günay Musayeva kaç yaşında?, Günay Musayeva nerede oturuyor?, Günay Musayeva nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Günay Musayeva hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 07.Şubat.1986 senesinde doğan Günay Musayeva şu an için 35 yaşında ve Kova burcundandır. Günay Musayeva doğum yeri ise Azerbaycan olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Model olarak devam ettirmektedir.

Günay Musayeva Kimdir? – Günay Musayeva Evi Nerede? – Günay Musayeva Nerede Oturuyor?

Günay Musayeva Kimdir?, evi nerede?

Günay Musayeva, 7 şubat 1986 tarihinde Azerbaycan’da doğmuştur. Bakü Devlet Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümünü birincilikle bitirip master yaptı.

2010 Best Model Azerbaycan birincisi ve Bulgaristan’da 2010 senesinde gerçekleştirilen Best Model of the World müsabakasında ikinci oldu. Bir sinema filminde ve bir çok reklam filminde oynadı. Ezel dizisinde oynadı.

Günay Musayeva, 29 ağustos 2011 tarihinde oyuncu Tolga Karel ile senedirım nikahı ile İzmit’te evlendi. Cihangir Can (d.18 nisan 2012) adında bir oğlu mevcuttur. Son 1 senedir ayrı yaşayan çift anlaşmalı olarak 15 Eylül 2015 tarihinde boşandı.

Eşi Tolga Karel, Günay Musayeva ve oğlu Cihangir’e yeni yıl armağansi olarak dünyanın uydusu aydan 4 dönümü 159 TL’den 8 dönüm arsa aldı. Amerikalı avukat Dennis Hope’nin kendi adına tescil ettirdiği arsalardan alan Tolga Karel, 8 dönüm arsaya, 318 TL para ödedi.

Günay Musayeva, 19 Nisan 2013 tarihinde “Tiyatro Yok ki” tiyatro gurubunun Aşk-ı Mecnun isimli tiyatro oyununda erkek tiplemesiyle rol aldı.

Günay Musayeva, Nisan 2013 tarihinde başlayıp Show TV’de yayına giren “Ben Burdan Atlarım” yarışmacıları içerisinde oldu. Yapımcılığını Med Yapım’ın yaptığı 12 Nisan 2013’de ilk bölümü Show TV’den canlı olarak yayınlan yarışmada yarışmacılar Günay Musayeva, Asena Onur Çakmak, Bayhan Gürhan, Gökhan Taşkın, Atilla Taş, Leyla Bilginel, Neslihan Önder, Nur Gümüşdoğrayan, Önder Bekensir, Sema Çelebi, Semih Yuvakuran, Semiha Yankı, Serkan Tanırgan, Şener Üşümezsoy, Timur Kunt, Tony Hill, Tuğba Özay, Verda Penso olmuştur. Birinciliği Önder Bekensir almıştır.

Filmleri ve Dizileri :
2014 – Kod Adı K.O.Z.Kod Adı K.O.Z. (Mit Ajanı Zeynep) (Sinema Filmi)
2014 – Beyaz Karanfil (TV Dizisi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu