Biyografi

Gürsel Baran Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Gürsel Baran kimdir?, Gürsel Baran kaç yaşında?, Gürsel Baran evi nerede?, Gürsel Baran nerelidir? Gürsel Baran ev adresi?, Gürsel Baran kaç yaşında?, Gürsel Baran nerede oturuyor?, Gürsel Baran nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Gürsel Baran hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1960 senesinde doğan Gürsel Baran şu an için 61 yaşında ve burcundandır. Gürsel Baran doğum yeri ise Siirt olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise İş adamı olarak devam ettirmektedir.

Gürsel Baran Kimdir? – Gürsel Baran Evi Nerede? – Gürsel Baran Nerede Oturuyor?

Gürsel Baran Kimdir?, evi nerede?

3 Aralık 2016 tarihinde ATO (Ankara Ticaret Odası) başkanı seçildi.

Gürsel Baran, 1960 senesinde Siirt’de doğmuştur. Babası Suat Sait Baran’dır. Ailesi 1962 senesinde Ankara’ya göç etmiştir. 3 kardeşi mevcuttur. Ankara Ulus Meslek Teknik lisesinden mezun oldu. Gürsel Baran bunun yanında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın kuzenidir.

Ankara’da 1981 senesinde babası Suat Sait Baran “Dost Boya” adı ile açtığı ticarethanede çalışarak çekirdekten yetişme bir tüccar olarak yetişti.

Dost Boya’nın sahibi olan Gürsel Baran, 1999 senesinde ATO (Ankara Ticaret Odası) meclis kullanıcı hesabıne seçildi. 2016 yılına kadar bu görevini yaptı.

Gürsel Baran, evlidir ve 3 çocuğu mevcuttur.

3 Aralık 2016 tarihinde yapılan 140 bin üyeli Ankara Ticaret Odası yönetim kurulu seçimlerinde başkan olarak Gürsel Baran kazandı.

Gürsel Baran, Melih Gökçek‘in oğlu Osman Gökçek ile giriştiği yarışı 100 oy ile kazandı. 188 meclis üyesinden 100’ünün oyunu alarak ATO başkanlığına seçildi. Baran’ın rakibi Osman Gökçek 86 oy alırken, 2 oy da geçersiz sayıldı.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün