Hadi Özışık kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Hadi Özışık kimdir? Nereli? Kaç yaşında?, arayışı içine giren okurlarımız için Hadi Özışık kimdir? Nereli? Kaç yaşında? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Hadi Özışık kimdir? Nereli? Kaç yaşında? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Hadi Özışık kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Hadi Özışık kimdir? Hadi Özışık nereli kaç yaşında? Sedat Peker facetime görüşmelerini paylaşımı yaptığı Hadi Özışık nereli? Hadi Özışık tanıyalım!

Sedat Peker Hadi Özışık video fotoğraflarıni paylaşımı yaptı!

Son zamanda paylaşımı yaptığı videolarla gündemden düşmeyen Sedat Peker’den Hadi Özışık videosu geldi. Peki Hadi Özışık kimdir? Hadi Özışık kaç yaşında nereli?

Hadi Özışık kimdir?

19 mayıs 2021 Çarşamba Resmi Gazete yayınlandı mı? Bugün Resmi gazete ne var? Saat Kaçta yayına girecek

19 mayıs 2021 Çarşamba Resmi Gazete yayınlandı mı? Bugün Resmi gazete ne var? Saat Kaçta yayına girecek

İnternet medyasının tanınan isimleri içinde bulunan Hadi Özışık, 1962 Iğdır doğumlu. 1982 senesinde gazetecilik mesleğine Edebiyat öğretmeni tavsiyesiyle başlayan ve Hüryurt gazetesinde yazarak başlayan Hadi Özışık, 1986 senesinde profosyonel gazetecilğe başladı.

Türkiye’de 5 mayıs 2000 senesinde internethaber.com, gazeteoku.com, internetspor.com, gazeteciler.com, memurhaber.com elmaelma.com gibi sitelerin sahibi olan Özışık, 2005 senesinde internet medyası derneğini kurdu. 

Marmara Üniversitesi İletişim fakültesi internet gazetecilği dersleri de veren Hadi Özışık evli ve üç çocuk babasıdır.

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker