Biyografi

Hakan Bulut Kimdir? Evi Nerede?

Hakan Bulut Kimdir? – Hakan Bulut Evi Nerede? – Hakan Bulut Nereli?

Hakan Bulut kimdir?, Hakan Bulut kaç yaşında?, Hakan Bulut evi nerede?, Hakan Bulut nerelidir? Hakan Bulut ev adresi?, Hakan Bulut kaç yaşında?, Hakan Bulut nerede oturuyor?, Hakan Bulut nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Hakan Bulut hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 09.Ocak.1982 senesinde doğan Hakan Bulut şu an için 39 yaşında ve Oğlak burcundandır. Hakan Bulut doğum yeri ise İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Tiyatro OyuncusuDizi OyuncusuSinema Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Hakan Bulut Kimdir?, evi nerede?

Butik Ali, “Bana her şeyi de ama …” sözüyle ünlüdür.

Hakan Bulut, 9 Ocak 1982 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. 2001 senesinde tiyatroculuğa Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde başladı. Maltepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünden mezun oldu.

Tiyatrocu Tuncay Özinel’in yanında asistanı olarak görev yaptı, Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu’nda oyunculuk yaptı.

2009 senesinde yapımcı, senarist ve yönetmen koltuğunda Levent Semerci’nin olduğu “Nefes: Vatan Sağolsun” adlı Mete Horozoğlu’nun başrolde olduğu filminde İlker Kızmaz ile birlikte rol aldı.

2012 senesinde başlayan Birol Güven’in dizisi “Seksenler” dizisinde Butik Ali kişiliği ile rol alırken Rasim Öztekin, Özlem Türkad, Şoray Uzun, Serhat Kılıç, Yasemin Çonka, Ayşe Tolga, İlker Ayrık, Ceyhun Fersoy, Suzan Kardeş, Necmi Yapıcı, Berat Yenilmez, Begüm Öner, Atilla Arcan ile birlikte rol aldı.

2014 senesinde Senaristi ve yapımcısı Birol Güven ve yönetmeni Müfit Can Saçıntı olan “Mandıra Filozofu” adlı filmde Müfit Can Saçıntı ve Rasim Öztekin, Ayda Aksel, Gülnihal Demir, Kemal Kuruçay, Ahu Sungur, Begüm Öner ile beraber rol aldı.

2015 senesinde yönetmenliğini İlker Ayrık’ın yaptığı “Yapışık Kardeşler” sinema filminde İlker Ayrık, Hakan Bulut, Suzan Kardeş, Suat Sungur, Erdal Tosun, Ayberk Atilla, Fırat Tanış ve İvana Sert ile beraber oynadı.

Rol Aldığı Tiyatro Oyunları :
2011 – Az Sonraaa – Ali Poyrazoğlu
2012 – Beni Yeniden Sev – Alphonso Paso – Ali Poyrazoğlu
2013 – Sihirli Hediyeler – Çocuk Oyunu – İstanbul Devlet Tiyatrosu Cevahir Sahneleri

Filmleri ve Dizileri :
2015 – Yapışık Kardeşler (Halim) (Sinema Filmi)
2014 – Mandıra Filozofu (Halil Ibrahim) (Sinema Filmi)
2012 – 2014 – Seksenler (Butik Ali) (TV Dizisi)
2009 – Nefes: Vatan Sağolsun (Hakan) (Sinema Filmi)

Kamera Ekibi (1)
2014 – Arkadaşım Hoşgeldin (Kameraman)(Tv Programı)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün