Diziler

Hakan Muhafız Yeni Sezon Oyuncuları Kim ? Çukur’dan Gelen İsimler Var

Hakan Muhafız Yeni Sezon Oyuncuları Kim ? Çukur’dan Gelen İsimler Var, Dizi haberleri kategorimizde Hakan Muhafız Yeni Sezon Oyuncuları Kim ? Çukur’dan Gelen İsimler Var ile arayışlarınızı geniş bir şekilde bir biçimde yanıtlandıracağız. Paylaşımımızın  detay bölümünde yanıt aradığınız Hakan Muhafız Yeni Sezon Oyuncuları Kim ? Çukur’dan Gelen İsimler Var sorusunu geniş bir biçimde açıklamaya çalıştık

Hakan Muhafız Yeni Sezon Oyuncuları Kim ? Çukur’dan Gelen İsimler Var

Çağatay Ulusoy’un baş rol oynadığı Hakan Muhafız yeni sezon oyuncuları kim 3. sezona müdahil olan sürpriz isimler belirlendi. Netflix Hakan Muhafız nasıl izlenir 3. sezon fragmanı ve senaryo ile ilgili tüyolar. Hakan Muhafız 3. Sezon ne zaman ekranlara gelecek ?

Hakan Muhafız Yeni Sezon Oyuncuları Kim Çukur’dan Gelen İsimler Var

Netflix’i ilk Hakan Muhafız dizisi ile tanımıştık. Ülkemizdeki ilk projesi idi. Bugünlerde ise Türk dizisini dünyaya internet üzerinden anlık izleten teknoloji devi halini aldı. Hakan Muhafız 3. sezon oyuncuları için Hazar Erkuvvetli, Ayça Ayşin Turan, Okan Yalabık, Engin Öztürk, Burçin Terzioğlu ile anlaşma sürdürmekte. Bunların yanında yeni oyuncular da diziye dahil oldu.

Hakan Muhafız 3. Sezon Oyuncuları yeni kim var ?

Toplam 7 ayrı yeni oyuncu transfer etti. İçinde Çukur dizisinden oyuncular da yer alıyor. Hakan Muhafız 3. sezona müdahil olan yeni oyuncuları yakında zamandan tanıyalım.

Hakan Muhafız 3. Sezon Oyuncuları

Hakan Muhafız Nisan Kimdir ?

Bir çok değişik alanda ödül almış Funda Eryiğit, Hakan Muhafız Nisan kimdir kişiliğine can verecek. 1984 Hollanda doğumlu oyuncu birden çok çalışmada yer aldı. oyunculuk dışı okuduğu bölümlerden sonra Sadri Alışık tiyatrolarında oynamaya başladı. Kısa zamanda kabiliyetini göstererek figüranlıktan baş rol oyunculuğuna oradan ödüllü oyuncu olmaya kadar ilerledi. Uçurum, Karadayı, Can Kırıkları, Canım Ailem yer aldığı dizilerin bazıları. Toplam 7 ayrı dalda ödülü bulunmaktadır. Bunların 3 tanesini sessizlik eserinden elde etmiştir.

Hakan Muhafız 3. sezon Funda Eryiğit

Çukur dizisinin ünlü oyuncusu Yamaç’ın gerçekteki sevgilisi Bige Önal da Hakan Muhafız Dizisinde. 1 Şubat 1990 doğumludur. Galatasaray fanatiklerinin iyi tanıdığı Erhan Önal’ın  kızıdır. Güzelliğini manken annesi Mine Baysan’dan almıştır. Farklı dizilerde rol alsa da kendisini Rita adı ile Muhteşem Yüzyıl dizisinde tanıdık. Aynı zamanda Mahsun Kırmızıgül’ün filmi New York’ta Beş Minare filminin yapım asistanı olarak Mahsun’un yanında yer almıştır. Şimdi ise Hakan Muhafız 3. sezon oyuncuları içindedır.

Hakan Muhafız Bige Önal

Hakan Muhafız yeni oyuncuları içinde İlayda Alişan, Emre Mutlu, Halit Özgür Sarı, Hasan Üner de yeni katılan isimler oldu. Hakan Muhafız 3. sezon oyuncuları çekimlere başladı. Netflix üzerinden izleyebileceğiniz dizinin 3. sezon fragmanı ilk sitemizde yayına girecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün