Biyografi

Hamza Dürgen Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Hamza Dürgen kimdir?, Hamza Dürgen kaç yaşında?, Hamza Dürgen evi nerede?, Hamza Dürgen nerelidir? Hamza Dürgen ev adresi?, Hamza Dürgen kaç yaşında?, Hamza Dürgen nerede oturuyor?, Hamza Dürgen nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Hamza Dürgen hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 16.Ocak.1968 senesinde doğan Hamza Dürgen şu an için 53 yaşında ve Oğlak burcundandır. Hamza Dürgen doğum yeri ise Erdemli, Mersin olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Asker olarak devam ettirmektedir.

Hamza Dürgen Kimdir? – Hamza Dürgen Evi Nerede? – Hamza Dürgen Nerede Oturuyor?

Hamza Dürgen Kimdir?, evi nerede?

30 Kasım 2017 tarihinde Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği’nin (TEMAD) genel başkanı seçildi

Hamza Dürgen, 16 Ocak 1968‘de Mersin, Erdemli’de dünyaya geldi. Kore gazisi olan babasının adı Ahmet, annesinin adı Müslüme’dir.

Hava Teknik Okullar Komutanlığında başladığı eğitim hayatına, Tuzla Piyade Okulunda devam ederek 1987 senesinde Astsubay olarak mezun oldu. Kalite Yönetimi ve Kalite Güvencesi Standartları Temel Eğitimi aldı. Lisans Eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümünde, Yüksek lisansını Türk Hava Kurumu Üniversitesi İşletme Bölümünde bitirdi.

Kütahya‘da Hava Er Eğitim Tugayı, Diyarbakır‘da 8. Ana Jet Üs K.lığı, Ankara’da TBMM Mhf. ve Tör. Tb. K.lığında görev yaptı. Meslek yaşamında fazlasıyla Başarı, Takdir ve Ödüller aldı. Üstün başarı Kıdemine de sahip olan Hamza DÜRGEN TBMM Tören ve Muhafız Tabur Komutanlığındaki Tabur Gazinosu Komutanı görevinden kendi isteğiyle 2009 senesinde emekli oldu.

12 Haziran 2011 Genel Seçimlerinde, Ankara 1. Bölge Bağımsız Milletvekili Adayı oldu.

Ankara’da bir şirketin yönetiminde görevli olup bunun bunun yanında Ankara’da bir Kooperatifin Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı da yürüten Hamza Dürgen, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD)’ın geliştirilmesi ve toplumla ilişkileri alanlarında çalışmalarını yürütmektedir.

İngilizce bilen Hamza Dürgen, Beyhan Dürgen ile evli ve Ataberk Dürgen ve Atakan Dürgen adlarında 2 oğlu mevcuttur.

Hamza Dürgen, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği’nin (TEMAD) 30 Kasım 2017 tarihinde Ankara Büyük Anadolu Oteli’nde gerçekleşen 15. Olağan Genel Kurul seçimlerinde, yeni genel başkan seçildi.

500 delegenin 294’ünün oyunu alan Hamza Dürgen, 1984’te kurulan TEMAD’a, üç yıl süreyle başkanlık yapacak. Seçimin diğer adaylardan Siracettin Eldem 146, Yüksel Binici 34, Sami İnan ise 16 oy aldı.

ÜYESİ OLDUĞU SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği
Türkiye Muharip Gaziler Derneği
Türkiye Emekliler Derneği

http://www.hamzadurgen.com/ozgecmis.html
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün