Hanife Gürdal Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Hanife Gürdal kimdir?, Hanife Gürdal kaç yaşında?, Hanife Gürdal evi nerede?, Hanife Gürdal nerelidir? Hanife Gürdal ev adresi?, Hanife Gürdal kaç yaşında?, Hanife Gürdal nerede oturuyor?, Hanife Gürdal nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Hanife Gürdal hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1995 senesinde doğan Hanife Gürdal şu an için 26 yaşında ve burcundandır. Hanife Gürdal doğum yeri ise Torbalı, İzmir olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise olarak devam ettirmektedir.

Hanife Gürdal Kimdir? – Hanife Gürdal Evi Nerede? – Hanife Gürdal Nerede Oturuyor?

Hanife Gürdal Kimdir?, evi nerede?

Hanife Gürdal, 1995 senesinde İzmir’de Torbalı beldesinde doğmuştur. 3 kardeşi mevcuttur. Tam adı Hanife Ömrüm Gürdal olan Hanife lise mezunudur. 164 cm boyunda ve 59 kg. ağırlığındadır.

Hanife Gürdal, 2015 senesinin Şubat ayında ATV ekranlarında yayına giren sunuculuğunu Esra Erol’un yaptığı evlendirme programına katıldı. . İlk programında Umut isimli bir gence talip oldu. Umut tarafından geri çevirildikten sonra Hanife, 10 ay boyunca gelen tüm taliplerini reddetti.

10 ayı aşkın süredir Esra Erol’un programında talibini arayan Hanife Gürdal, daha sonra 2015 senesinin Kasım ayından beri FOX TV’de yayına giren Zuhal Topal’ın evlendirme programında taliplerini aramaya başladı. Bugüne kadar hiç evlenmemiş olan ve taliplerini bekleyen Hanife Gürdal, karşısına çıkan taliplere ise şimdiye kadar hep ret cevabını verdi.

19 Ekim 2016 tarihinde Popstar Bayhan Gürhan, Zuhal Topal‘ın sunduğu izdivaç programına katıldı. “Öyle deli gibi esme başım dönüyor” şarkısını söyleyerek stüdyoya giren Bayhan, Hanife Gürdal‘a talip oldu. Hanife, Bayhan’la yakında zamandan görüşmeyi kabul etti.

2017 senesinde Acun Ilıcalı‘nın kanalı TV8‘de başlayan Aşk-ı Roman dizisinde dizi oyunculuğuna başladı. 2018 senesinde Hanife Gürdal, bir akaryakıt istasyonunda pompa görevlisi olarak çalışmaya başladı.

19 Aralık 2019 tarihinde Kemal Ayvaz ile evlendi.15 Eylül 2020 tarihinde boşandı.

Filmleri ve Dizileri :
2017 – Aşk-ı Roman (Tv. dizisi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker