Biyografi

Hannah Davis Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Hannah Davis kimdir?, Hannah Davis kaç yaşında?, Hannah Davis evi nerede?, Hannah Davis nerelidir? Hannah Davis ev adresi?, Hannah Davis kaç yaşında?, Hannah Davis nerede oturuyor?, Hannah Davis nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Hannah Davis hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 05.Mayıs.1990 senesinde doğan Hannah Davis şu an için 31 yaşında ve Boğa burcundandır. Hannah Davis doğum yeri ise Virgin Adaları, ABD olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Model olarak devam ettirmektedir.

Hannah Davis Kimdir? – Hannah Davis Evi Nerede? – Hannah Davis Nerede Oturuyor?

Hannah Davis Kimdir?, evi nerede?

Hannah Davis 1.75 boyunda 90-60-90/50 kilo ve yeşil gözlüdür.

Hannah Davis, 5 Mayıs 1990 tarihinde ABD Virgin Adaları’nda doğmuştur. Karayip Denizinde bulunan ABD’ye bağlı adalar topluluğu olan Virgin Adalarında Saint Thomas şehrinde doğup büyüdü. Beslenme ve sağlık psikolojisi üzerine eğitim aldı. Sekiz yaşındayken Karayip Ulusal tenis takımında şampiyon oldu. Ayrıca Virgin Adaları Milli Voleybol Takımında oynadı.

14 yaşında keşfedilip modelliğe başladı. New York‘ta modellik eğitimi aldı. New York’ta bulunan “Miami Marilyn” ajansıyla çalışmaktadır. 2006 senesinde Ralph Lauren, Blue Label, 2008 senesinde Betsey Johnson, L’Wren Scott, Tracy Reese, 2009 senesinde Nanette Lepore için modellik yaptı. 2006 Haziranında İtalyan ‘D’ dergisi ve 2009 Temmuzunda Meksika Elle dergisinin kapak kızı olmayı başardı.

Mayo ve iç giyim sektörünün ileri gelen firmalarından Ayyıldız‘ın, 2009 Yaz mayo katalog çekimi için Dominik Cumhuriyeti Punta Cana’da objektiflerin karşısına geçti.

Hannah Davis, 9 Şubat 2013 tarihinde Sports Illustrated‘e poz verdi. Her yıl çıkışı büyük olay olan Sports Illustrated’in 2014 yılı özel sayısı için de Şubat 2014 tarihinde kameraların karşısına geçti.

Hannah Davis, Victoria-s Secret’ın bunun yanında American Eagle, Tommy Hilfiger ve Levi için modellik yapmaktadır.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün