Bilgi

Hatay’da intihar! Antakya Fatih Caddesinde vatandaş intihar etti

Hatay’da intihar! Antakya Fatih Caddesinde vatandaş intihar etti, arayışı içine giren okurlarımız için Hatay’da intihar! Antakya Fatih Caddesinde vatandaş intihar etti ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Hatay’da intihar! Antakya Fatih Caddesinde vatandaş intihar etti sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Hatay’da intihar! Antakya Fatih Caddesinde vatandaş intihar etti

Hatay’da intihar! Türkiye’de 4. intihar haberi Hatay’dan geldi. Son dakika hatay intiharı fotoğrafları yayınlandı. Antakya Fatih Caddesi bir vatandaş intihar etti. Evinin 8. katından kendini aşağı bıraktı.

Hatay’da intihar!

Kapanmanın 2. gününde 3. İntihar haberi de Antakya’dan geldi. Ekonomik krize eklenen Koronavirüsün temelsiz önlemleri vatandaşı buhrana sürükledi. 

antakya’da intihar!

Bugün önce Mersin’in Mut beldesinde kokoreççilik yapan 48 yaşındaki 1 çocuk babası Murat Gümüş “Ben ölünce mezara mı geleceksiniz? Kaç gündür siftah etmeden dükkan kapatıyorum” diyerek intihar etti. 

Ardından ise İzmir’de kahve dükkanı işleten H.S’nin maddi anlamda sıkıntılar yaşadığı ve  intihar ettiği bilgisine ulaşıldı. 

Günün 3. İntihar haberi ise az önce geldi. Antakya Fatih caddesinde 8.kata çıkan bir vatandaş intihar etti. Görüntülerde komşuların “yapma, yapma” diyerek bağırdığı görüldü. Gelen bilgilere göre vatandaşın yaşamı kaybettiği bilgisine ulaşıldı.

Sosyal medya aracında ise tepkiler sürüyor.  Kapanma denilerek esnafin zora sürüklendiği bu önlemlerde daha bugün bir TFF 1. Lig maçında dolu tribünlerin kareleri ve dolu metrobüsler ve trafik sosyal platformya yansıdı

Hatay’da görüntüler video izle!

[wpcc-iframe allowfullscreen=”” height=”380″ scrolling=”no” src=”https://ilan365-net.cdn.vidyome.com/embed/c8GgeBrbkFe.html” webkitallowfullscreen=”” width=”100%”]

Yayınlanma Zamanı: 01 Mayıs 2021, 23:27

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün