Biyografi

Hayri Gözlükgiller Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Hayri Gözlükgiller kimdir?, Hayri Gözlükgiller kaç yaşında?, Hayri Gözlükgiller evi nerede?, Hayri Gözlükgiller nerelidir? Hayri Gözlükgiller ev adresi?, Hayri Gözlükgiller kaç yaşında?, Hayri Gözlükgiller nerede oturuyor?, Hayri Gözlükgiller nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Hayri Gözlükgiller hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 28.Ocak.1973 senesinde doğan Hayri Gözlükgiller şu an için 48 yaşında ve Kova burcundandır. Hayri Gözlükgiller doğum yeri ise Kayseri olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Doktor olarak devam ettirmektedir.

Hayri Gözlükgiller Kimdir? – Hayri Gözlükgiller Evi Nerede? – Hayri Gözlükgiller Nerede Oturuyor?

Hayri Gözlükgiller Kimdir?, evi nerede?

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı

Hayri Gözlükgiller, 28 Ocak1973 tarihinde Kayseri’de doğmuştur. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Kayseri’de bitirdi. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinde doktor olarak mezun oldu.

Daha sonra da İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ABD.nda uzmanlık eğitimini tamamlayıp Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzman doktoru olmuştur.

Hayri Gözlükgiller, sırası ile Niğde Hacettepe Hastanesi, Nevşehir Yimpaş Çağrı Hastanesi, Kayseri – İncesu Devlet Hastanesi, Kayseri Doğum Evi, Özel Güngören Hastanesi, Medicalpark Bahçelievler Hastanesinde görev yapmıştır.

Uzm. Dr. Hayri Gözlükgiller’in Tıbbi İlgi Alanlarına; Pediyatrik Yoğun Bakım, Çocuk Hastalıkları, Yeni Doğan Bebek Takibi, Bulaşıcı Hastalıklar girmektedir.

Uzm. Dr. Hayri Gözlükgiller halen İstanbul Medicalpark Bahçelievler Hastanesinde görev yapmaktadır ve 26 Kasım 2014 tarihinde Zahide Yetiş’in sunduğu “Zahide İle Yetiş Hayata” adlı programa katıldı.

Hayri Gözlükgiller, Arzu hanım ile evlidir. 3 çocuğu mevcuttur.

Kitapları :
2014 – Anne Babayı Kullanma Kılavuzu

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu