Biyografi

Hazal Kaya’nın Yeni Saç Rengine Skandal Yorum

Hazal Kaya’nın Yeni Saç Rengine Skandal Yorum, arayışı içine giren okurlarımız için Hazal Kaya’nın Yeni Saç Rengine Skandal Yorum ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Hazal Kaya’nın Yeni Saç Rengine Skandal Yorum sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Hazal Kaya’nın Yeni Saç Rengine Skandal Yorum

Aşkı Memnu dizisinin Nihal’i, Adını Feriha Koydum dizisinin Feriha’sı Hazal Kaya yeni projesi öncesinden saçlarının rengini değiştirdi.

Mustafa Aksakallı Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor? Ezgi Mola ile Evlendi Mi?

Mustafa Aksakallı Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor? Ezgi Mola ile Evlendi Mi?

Hazal Kaya sarı bakır yaptığı saç rengine övgü dolu yorumlar gelirken ünlü oyuncu bunun yanı sıra sitem etti.

Bugüne kadar koyu kumral saç rengine alıştığımız Hazal Kaya’dan radikal bir değişiklik geldi. Hazal Kaya saç rengini bakır sarı bir renk yaptı ve çok beğenildi. 

MERYEM UZERLİ OLDU

Hazal Kaya yeni saç rengi ile bi hayli beğenilirken, Meryem Uzerli’ye benzetenler oldu. Hazal Kaya yeni saç rengini kendisinin de çok beğendiğini söylerken bir de sitem de bulundu. 

Hazal Kaya, “Bugüne kadar bu renk için “Sana çok yakışır demeyen tüm arakdaşlarıma teesüf ederim” diyerek yeni saç rengini kendisine çok yakıştırdığını da belli etti.

Ali Atay ile örnek bir evliliği olan Hazal Kaya, oğlu Fikret Ali’nin Ali Atay’a olan benzerliği ile sürekli olarak sosyal platformda caps oluyor ve bu capslere çolk güldüğünü itiraf ediyordu. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün