Diziler

Hekimoğlu Aytaç Şaşmaz Ayrıldı ve Baht Oyunu Dizisine Geçti! Cemre Baysel ile Partner Oldu!

Hekimoğlu Aytaç Şaşmaz Ayrıldı ve Baht Oyunu Dizisine Geçti! Cemre Baysel ile Partner Oldu!, arayışı içine giren okurlarımız için Hekimoğlu Aytaç Şaşmaz Ayrıldı ve Baht Oyunu Dizisine Geçti! Cemre Baysel ile Partner Oldu! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Hekimoğlu Aytaç Şaşmaz Ayrıldı ve Baht Oyunu Dizisine Geçti! Cemre Baysel ile Partner Oldu! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Hekimoğlu Aytaç Şaşmaz Ayrıldı ve Baht Oyunu Dizisine Geçti! Cemre Baysel ile Partner Oldu!

Ekranların en kaliteli işi olmasına rağmen final yapan Hekimoğlu dizisinden kötü bilgi geldi. Dizi final yaparken kadro dağılmaya başladı. Hakkında dijitale geçeceği yönünde iddialar olan Hekimoğlu’ndan kara haber Aytaç Şaşmaz’ın yeni dizi projesi ile duyuldu.

ABD yapımı ödüllü House uyarlaması Hekimoğlu dizisi mafya ve acıtasyon sever Türk seyircisinin reyting kurbanı olarak ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Dizi finalini hüzünle ve sinirle karşılayan Hekimoğlu hayranları dijital platform haberi ile umutlanmıştı. Lakin Aytaç Şaşmaz’ın yeni dizi projesi ile kara haber tez duyuldu!

Hekimoğlu dizisinin Emre’si Aytaç Şaşmaz yeni diziyle anlaşmaya vardı. Kanal D’nin Baht Oyunu dizisinde Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel ile anlaşıldı. Böylelikle Hekimoğlu dijital projesi de onaylanmadığı bilgisine ulaşıldı. 

Hekimoğlu dizisi olurda dijitale uyarlanırsa Emre’yi yeni birinin oynaması gerekecek. Çünkü orjinal dizide Emre kişiliği dizinin ilerleyen sezonları için mühim bir yere hakim. Lakin zaten orjinalinde Ateş’in ekibinin dağılmasıyla Dolapdere, Emre ve Zeynep’in rolleri bir süreliğine azalacaktı. Türk oyuncuların böyle bir durumu kabul etmeyeceği en büyük korkulardan biriydi. Sanırızı o korkuda gerçekleşti. Aytaç Şaşmaz kendisine gelen dizi teklifini kabullenerek Hekimoğlu maceresını kafasında bitirdi. 

Yayınlanma Zamanı: 21 Nisan 2021, 21:23

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün