Diziler

Hekimoğlu Dizisi Final Yapmasın Bitmesin Devam Etsin

Hekimoğlu Dizisi Final Yapmasın Bitmesin Devam Etsin, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Hekimoğlu Dizisi Final Yapmasın Bitmesin Devam Etsin, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Hekimoğlu Dizisi Final Yapmasın Bitmesin Devam Etsin ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Hekimoğlu Dizisi Final Yapmasın Bitmesin Devam Etsin

Bu yazımızda Kanal D de devam eden Hekimoğlu dizisi final yapmasın, bitmesin devam etsin, 3. sezonda da sürsün istekleri görüşleri ile ilgili geniş bir şekildeca yazacağız. Kanal D ekranlarında salı akşamları yayına giren Hekimoğlu dizisi ikinci sezonda da almış olduğu reytingler ile dikkatleri çekse de son haftalarda düşen izlenme oranları hem kanalı hem de dizi ekibini üzmeye başladı. Bu nedenle Hekimoğlu dizisinin final haberleri sosyal platformda ve bazı haber sitelerinde dolaşmaya başladı.

hekimoglu dizisi final yapmasin

Hekimoğlu Dizisi Bitmesin Final Yapmasın

Oldukça iyi bir seyirci kitlesine sahip olan ve geçtiğimiz yıldan beri Kanal D ekranlarında yayına giren Hekimoğlu dizisi bu sezon son haftalarda almış olduğu 3 oranındaki Total reyting ile adeta finale doğru yol alıyor. Bizde bu sayfada sevilerek izlenen ve takip edilen Hekimoğlu dizisinin bitmemesi final yapmaması için sizlerin yorum ve görüşlerine başvurmayı ve düzenleyeceğimiz kampanyaya katılım sağlamayı düşündük. Öncelikle Hekimoğlu dizisi bitmesin final yapmasın kampanyası ile ilgili kısa bir bilgi vermek istiyoruz.

Hekimoğlu Dizisi Bitmesin Final Yapmasın Kampanyası

Öncelikle bu kampanya Hekimoğlu dizisinin devam etmesini 3. Sezonda da ekranda olmasını isteyen seyirciler için destek olmak maksadıyla açılmıştır. Bu nedenle Hekimoğlu dizisi devam etsin 3. sezonda da Kanal D’de olsun istiyorsak lütfen aşağıdaki adımları sırasıyla takip edelim.

1-Öncelikle Hekimoğlu dizisi bitmesin final olmasın, 3 sezonda da yoluna devam etsin tarzındaki yorum ve görüşlerinizi aşağıdaki yorum kısmına içten düşüncelerinizle yazınız.

2– Sizlerden gelen yorum ve görüşler diğer takipçilerimiz aracılığıyla da görülecektir. Daha geniş kitlelere ulaştırmak maksadıyla yorum yazdığınız bu sayfanın linkini sosyal platformda Facebook Twitter Instagram gibi sayfalarda paylaşarak sevdiklerinize açıklamap bu sayfaya destek olmalarına sağlayınız.

Hekimoglu dizisi bitecek mi

3– Bizde dizioyuncu.com olarak sizlerden gelen bu destek mesajlarına ve yorumlarına Kanal D ile paylaşarak bir çok ziyaretçinin Hekimoğlu dizisinin devamını talep ettiği mesajları gösterelim ve Hekimoğlu dizisinin devam etmesi için baskı yapalım. Kısa olarak sizlerin istek ve görüşlerine kanal D’ ye aktaracağız.

Elbette tek başına kampanya sayfasına destek olmak yorum ve görüşleri belirtmek veya sosyal platformda dostlarımız ve çevremizle paylaşmak yeterli olmayabilir. Bundan dolayı Hekimoğlu dizisini hem kendimiz izlemeli hem de çevremizdeki insanlara izletmeye çalışmalıyız. Dizilerin devam etmesini sağlayan asıl unsur reyting oranlarıdır. Reyting alamayan diziler final yapmaya bitmeye mahkumdur. Bu nedenle yazdığınız yorumlar kadar diziyi takip edip izlemeniz de çok mühim. Bizde elimizden geldikçe sizlerden gelen yorum ve görüşler ışığında hem diziye destek olalım hem de sizlerin sesini Kanal D’ye aktarmaya çalışalım.

Hekimoglu dizisi bitmesin final yapmasin

Hekimoğlu Dizisi 3. Sezonda Devam Edecek mi?

Bu sorunun cevabı tamamen seyirciye bağlı. Kanal D ekranlarında yayına giren ve salı günü ciddi rakiplerle mücadele etmek zorunda kalan Hekimoğlu dizisi Fox TV’de Baraj, ATV ekranlarında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve TRT ekranlarında Masumlar Apartmanı gibi mühim diziler ile mücadele ediyor. Haliyle bu kadar zor rakipler içinden sıyrılıp yüksek reytinglere ulaşmak kolay değil. Bu nedenle kesin bir ifade ile Hekimoğlu dizisi 3. Sezonda da devam edecek demek bu etapta biraz zor. Kanal D Hekimoğlu dizisi ile alakalı kesin kararına nisan ayının sonu veya mayıs ayının ilk haftalarında verecektir. Eğer reytinglerde yükselme olur ve 3. sezon için bir yeşil ışık yanarsa burada sizlerle sunacağız. Lütfen siz de destek olmaya ve Hekimoğlu dizisini izlemeye devam edin.

hekimoglu bitmesin final yapmasin kampanyasi

Hekimoğlu dizisi bitmesin final yapmazsan 3. sezonda da ekranda devam etsin tarzındaki yorum ve görüşlerinizi aşağıya yorum olarak yazmanızı bekliyor ve bu sayfayı sosyal platformda paylaşmanızı diliyoruz. Ayrıca Hekimoğlu dizisi ne zaman bitecek, final yapacak hususunda siz değerli okurlarımız için yazdığımız özel yazıyı takip edebilirsiniz. Hekimoğlu dizisinin 3. sezonda da yoluna devam etmesini bekliyoruz, hoşçakalın…

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün