Hekimoğlu Dizisinde Damla Colbay’da Diziden Ayrıldı! Emre ve Zeynep Yeni Proje İçin Ayrıldı! Dijital Platformda Devam Edecek Mi?

Hekimoğlu Dizisinde Damla Colbay’da Diziden Ayrıldı! Emre ve Zeynep Yeni Proje İçin Ayrıldı! Dijital Platformda Devam Edecek Mi?, arayışı içine giren okurlarımız için Hekimoğlu Dizisinde Damla Colbay’da Diziden Ayrıldı! Emre ve Zeynep Yeni Proje İçin Ayrıldı! Dijital Platformda Devam Edecek Mi? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Hekimoğlu Dizisinde Damla Colbay’da Diziden Ayrıldı! Emre ve Zeynep Yeni Proje İçin Ayrıldı! Dijital Platformda Devam Edecek Mi? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Hekimoğlu Dizisinde Damla Colbay’da Diziden Ayrıldı! Emre ve Zeynep Yeni Proje İçin Ayrıldı! Dijital Platformda Devam Edecek Mi?

Timuçin Özen, Okan Yalabık, Kaan Yıldırım, Ebru Özkan, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay’ın başrollerinde olduğu ekranların en kaliteli işi olan Hekimoğlu dizisinde yaprak dökümü başladı! Dizinin Kanal D ekranlarında biteceğini öğrenen genç kadro diziden kaçmaya başladı bile!

Dijital platformda devame etmesi için görüşmelerin yapıldığı öğrenilen ABD yapımı ödüllü House dizisinde çok başarılı bir biçimde bir araya getirilen Hekimoğlu dizisi ne yazık ki dram sever Türk seyircisi aracılığıyla reyting kurbanı edildi. Dizinin final yapacağı haberleri sonrası dizinin hayranları isyan ederken, dijital platformla görüşmelerin başladığı haberleri sonrası hayranlar heyecanla gelecek umutlu haberi bekliyordu.

Lakin haber gemiden kaçmalar başladı. Orjinal diziye göre gidildiğinde bir süre rolleri azacalacak olan Emre ve Zeynep karakterleri diziden ayrılmaya başladı. Gelen teklifleri değerlendiren genç oyunculardan önce Aytaç Şaşmaz şimdi de Damla Sönmez ayrıldı.

Dizinin Memo’lisi Kaan Yıldırım paylaşımı yaptığı storyde Damla Colbay’a sette elveda pastası kesildiğini gösterdi ve “Yolun açık olsun” diye yazdı. Bunun üzerine Hekimoğlu fanlarını yine hüzün kapladı.

Hekimoğlu dijital platforma geçmiyor mu? Geçerse Zeynep ve Emre karakterlerini yeni oyuncular mı hayat verecek? Henüz net bir açıklama yapılmazken biline tek şey Türk seyircisinin mafya, acıtasyon dizilerinin değerizliğinde ekranları boğuyor olması..

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker