Diziler

Hekimoğlu Final Mi Yaptı? Dijital Kanala Mı Geçiyor? Sosyal Medyadan Bitmedi Mesajı!

Hekimoğlu Final Mi Yaptı? Dijital Kanala Mı Geçiyor? Sosyal Medyadan Bitmedi Mesajı!, arayışı içine giren okurlarımız için Hekimoğlu Final Mi Yaptı? Dijital Kanala Mı Geçiyor? Sosyal Medyadan Bitmedi Mesajı! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Hekimoğlu Final Mi Yaptı? Dijital Kanala Mı Geçiyor? Sosyal Medyadan Bitmedi Mesajı! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Hekimoğlu Final Mi Yaptı? Dijital Kanala Mı Geçiyor? Sosyal Medyadan Bitmedi Mesajı!

Hekimoğlu dizisi bu akşam final bölümü ile ekranlara gelecek. Dizini hayranları ise hem yapım şirketine hem de kanala çok öfkeli.

Ekranların en kaliteli işi olan Hekimoğlu dizisi finalden kaçamadı. Dram, acıtasyon, mafya sever Türk seyircisinin reytinglerine yenilen ABD yapımı ödüllü House versiyonu olan ve bi hayli başarılı bir uyarlama yaparak tarihe geçen Hekimoğlu muhteşem kadrosu ile veda ediyor.

Timuçin Esen, Kaan Yıldırım, Ebru Özkan ve Okan Yalabık gibi usta oyuncuların hem karakterlere hem de birbirlerine uyumu, Hosue gibi uyarlanamaz adı verilen dizinin bi hayli cesur ve başarılı uyarlaması olarak tarihe geçecek olan Hekimoğlu dizisi ekranlara veda ediyor.

Dizinin seyircileri ise kanalın gün değiştirmemesi, reklamını yapmaması ve tekrarlarını Mucize Doktor gibi yayınlamaması olarak reytinglerin düşüklüğünü Kanal D’ye ve yapım şirketi Ojo Pictures’ün suçu olduğunu söyleyerek tepki gösteriyor.

Hekimoğlu dizisi son çekimi sonrası pasta keserek veda etti. Timuçin Esen’in yaptığı veda konuşması ise hüzünlendirdi. Lakin dizini seyircileri Hekimoğlu’nun dijital platformlarda devam etmesi için sosyal platformdan seslerini duyurmaya çalışıyor. Lakin Hekimoğlu dizisinin seyircilerinin sosyal platformda yorum yapan seyirciler olmaması bu durumu zorlaştırıyor.

Dizi için dijital platform görüşmeleri olduğu haberleri çıkmıştı. Lakin olumlu gelişme yaşanmamış ve dizinin 2 oyuncusu dizyi terk etmişti. Bu bağlamda dizinin seyircileri diziyi son ana kadar terk etmeyen Kaan Yıldırım, Ebru Özkan ve Okan Yalabık’ın hem işe hemde seyirciye saygısına teşekkür ettiler. Lakin dizi için tüm umutlar tükenmişken Hekimoğlu sosyal platformsı yine seyircileri umutlandırdu.

Hekimoğlu Exxen'e Geçiyor! Final Sonrası Acun Ilıcalı'dan...

Hekimoğlu Exxen’e Geçiyor! Final Sonrası Acun Ilıcalı’dan…

Hekimoğlu dizisi sosyal platformsı yaptığı veda yazısı paylaşımında “Bu kesin bir veda ama belki de son değil :)” diye yazarak seyircilere yoksa dijital bir platformla anlaşıldı mı diye heyecanlandırdı. 

Dizinin sosyal platform kullanan seyircileri Exxen, Blu Tv, Puhu Tv, Netflix ve Amazon gibi platformlara diziyi sürdürmeleri için yorumlar atmaya başladı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün