Biyografi

Helin Avşar Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Helin Avşar kimdir?, Helin Avşar kaç yaşında?, Helin Avşar evi nerede?, Helin Avşar nerelidir? Helin Avşar ev adresi?, Helin Avşar kaç yaşında?, Helin Avşar nerede oturuyor?, Helin Avşar nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Helin Avşar hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 02.Kasım.1980 senesinde doğan Helin Avşar şu an için 41 yaşında ve Akrep burcundandır. Helin Avşar doğum yeri ise Ankara olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise olarak devam ettirmektedir.

Helin Avşar Kimdir? – Helin Avşar Evi Nerede? – Helin Avşar Nerede Oturuyor?

Helin Avşar Kimdir?, evi nerede?

Helin Avşar, 2 Kasım 1980 de Ankara’da dünyaya gelmiştir. Avşar ailesi aslen Kars’lıdır. Sanatçı Hülya Avşar‘ın kız kardeşidir. Annesinin adı Emral ve babasının adı Celal Avşar dır. Diğer ablasının adı Leyla’dır. Yurt dışında, İsviçre’de eğitim aldı.

Helin ve Hülya Avşar’ın seneler önce amcası, Kars’ta bir hastanede başhekim ve annesi de onun yanında stajiyer hemşire olarak çalışıyor iken Babası Celal Avşar abisini ziyarete Kars’a gittiğinde annesini görüyor ve aşık oluyor. Sonra da onu kaçırıyor. Ankara’ya yerleşiyorlar. Helin Avşar 4 yaşındayken, Hülya Avşar’ın güzellik kraliçesi seçilip sinema filmleri çevirmeye başlaması ile aile Ankara’dan İstanbul’a taşınmış.

Çocukluğu, Kışları İstanbul’da yazları da Ayvalık’ta geçmiştir.

Bir dönem Kanal D‘de ve bir reklam ajansında staj yaptı. Esas iş olarak tekstille ilgilendi. Nişantaşı’nda kendi tasarımlarını sattığı bir butik mağaza açtı. Arkasında da atölyesi vardı, o zaman yaşı 25’di. ama altından kalkamadı kapattı.

2007 senesinde da Şarkı Söylemek Lazım şarkı müsabakasında yarıştı. 2011 de “Yok Böyle Dans” yarışmasına katıldı.

Son zamanda medyada röportaj ve sunuculuk görevleriyle bulunmuştur. 2009 senesinde gazeteciliğe başlayan ve Habertürk’ün hafta sonu eklerinde röportajlar yapan Helin Avşar, 2014 senesinde gazete ile yollarını ayırdı.

TV8 ekranlarında 2012 senesinde yayına giren, Afrika’nın beşiği Kenya’da gerçekleşen yarışma programı “Trophy Türk” sunuculuğunu Ertem Şener ve Taner Güngör ile birlikte Helin Avşar yaptı. Burcu Çetinkaya ile birlikte Billur Kalkavan, Berksan Özer, Hale Caneroğlu, Ceyda Ersoy, Esra Ersoy, Zaza Enden, Leyla Bilginel, Şener Üşümezsoy, Serkan Tanırgan, Tuğba Özay ve Önder Bekensir ve Helin Avşar da yarışmacı ekip içindeydi.

Helin Avşar, 20 Şubat 2016 tarihinde Serhan Bora ile evlendi. 26 Aralık 2016 tarihinde anlaşmalı olarak tek celsede boşandılar.

Filmleri :
2007 – İki Yabancı (TV Dizisi)
2005 – Hababam Sınıfı Askerde (Asker Zehra) (Sinema Filmi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün