Fragmanlar

Hercai 60.Bölüm Fragmanı izle

Hercai 60.Bölüm Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin başrollerinde Akın Akınözü ve Ebru Şahin gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Hercai bu hafta yayına girecek mı?

Hercai 60.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. ATV ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Hercai dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 21 Şubat Pazar akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Reyyan ve Miran’ın birbirlerine olan kırgınlıkları sona ermiş, aşkları her daimkinden de kuvvetli devam ediyordir. Bunun bunun yanında Miran, Reyyan’ın isteğiyle Azize’ye bir şans vermeye karar verir. Ancak ondan bir isteği olacaktır. Bunun yanında çiftlikte duyulan silah sesi Hazar ve Nasuh’un çiftlik evine koşmalarına neden olur. Karşısında gördüğü manzara Hazar’ı şoke edecektir. Yaren’in verdiği haber onu yaşamını kaybettirmeye kararlı olan Füsun’u durdurur. Dilşah, Azra’yı kaybetme korkusuyla yanlış adımlar atmaktadır. Bu sırada Reyyan ve Miran’ın yaşamında ise tüm olup bitenlerden daha mühim bir durum meydana gelir. Füsun ve Dilşah hesaplaşmasında neler olacak? Azize Miran’ın şartını kabul edecek mi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu