Fragmanlar

Hercai 61.Bölüm 2. Fragmanı izle

Hercai 61.Bölüm 2. Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin başrollerinde Akın Akınözü ve Ebru Şahin gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Hercai bu hafta yayına girecek mı?

Hercai 61.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. ATV ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Hercai dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 28 Şubat Pazar akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Reyyan, verdiği zor kararın sonrasında yapılacak işler için kolları sıvamıştır. Kız çocuklarını okutmayı amaçlayan Umut Şadoğlu Vakfı hayata geçmeli, aile içindeki sorunlar çözülmeli, düşmanlıklar sona ermelidir. Umut’a elinden geldiğince güzel bir dünya bırakmalıdır… Şirketle alakalı anlaşmazlıklar yüzünden Fırat’la gerilen Miran ise karısındaki huzursuzluğu hissetmekte ve bunun sebebini bulmaya çalışmaktadır. Bunun yanında Hazar, Azize’den çekip gitmesini istemiştir. Azize’nin ise tek bir şartı mevcuttur. Füsun, Azra’yı yeniden kazanmanın peşindeyken Dilşah ise Reyyan’dan kurtulmanın yollarını arar. Vakıf için gerçekleştirilen yemekte sırlar gün yüzüne çıkarken Dilşah’ın bulduğu bir belge Reyyan’ı güç durumda bırakacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu