Diziler

Hercai ekibi karıştı! Akın Akınözü’nün hayranları karşı kampanya başlattı

Hercai ekibi karıştı! Akın Akınözü’nün hayranları karşı kampanya başlattı, arayışı içine giren okurlarımız için Hercai ekibi karıştı! Akın Akınözü’nün hayranları karşı kampanya başlattı ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Hercai ekibi karıştı! Akın Akınözü’nün hayranları karşı kampanya başlattı sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Hercai ekibi karıştı! Akın Akınözü’nün hayranları karşı kampanya başlattı

Yapmını Mia Yapım’ın üstüne aldığı Hercai dizisi üç sezondur ATV’de ekranlara geliyordu. İlk olarak cuma akşamı yayına giren dizi, bir süredir pazar akşamları seyirci karşısına çıkıyordu. Lakin reytingleri git gide düşen dizi için final kararı alındı. 25 Nisan Pazar akşamı ekranlara elveda diyecek dizinin son bölümünün çekimleri ile alakalı flaş gelişmeler yaşandı. Mardin’de sete çıkan dizide; final bölümü sırasında set ekibi ile kavga ettiği ve çekimlere çıkmadığı gösterilen Akın Akınözü’nün final bölümünün yetişmesini tehlikeye attığı ve bir çok çalışana da ağır sözler dile getirdiği iddia edildi.

Final bölümünü tehlikeye atmış

Dizinin yapımcısı Mia Yapım Genel Koordinatörü Suat Erdoğmuş’un, olayla alakalı olarak instagram sayfasından yaptığı açıklama ile Akın Akınözü ile ilgili olay açıklamalar yaptı. Erdoğmuş, açıklamasında; “Son zamanlarda kişiyim aleyhinde çıkan asılsız haberlere karşı işbu açıklamayı yapma zaruretim hasıl olmuştur. Olay günü olan 19/04/2021 tarihinde başrol oyuncularımızdan S.Akın Akınözü, sete çıkmayacağını söyleyip kendisinden ricacı olan tüm personele ters yanıtlar verip ağza alınmayacak hakaret ve küfür içeren sözler söyleyerek seti terk etmiştir. ” şeklinde konuştu.

Koordinatör Erdoğmuş açıklamasına şöyle sürdü: “Bunun yanı sıra S. Akın Akınözü, savcılığa gidip aslı astarı olmayan suçlamalarla tarafım ile alakalı şikayette bulunmuş, takribi 5/6 saat seti geciktirmiş, ona ait sahneler çekilmekten mecburen vazgeçilerek, senaryo üzerinde revizyonlar yapılmış, zamanında teslim edilmesi gereken final bölümümüzün yetişmesini tehlikeye atmıştır.”

Hercai Akın Akınözü-Miran

Sete alkollü geliyordu iddiası!

Akın Akınözü’nün farklı zamanlarda sete alkollü geldiğini ve aşağı yukarı her set günü zamanında sete çıkmayıp, tüm ekibi beklettiğini söyleyen Erdoğmuş, olanları sürekli olarak sineye çektiklerini aktardı. Akın Akınözü’nün tarafınca savcılığa şikayet edildiğini söyleyen Erdoğmuş, yargılama sürecinin sürdüğini de açıkladı.

Bu açıklamaların ardından Hercai dizisi gündem olurken oyuncu Akın Akınözü’nün hayranları destek kampanyası başlattı. Akınözü’nün haksız yere yıpratıldığı düşüncesinde olan hayranları, twitter ortamında ünlü oyuncuya olan desteklerini ifade eden binlerce paylaşım yapılmaya devam ediliyor.

Sevenleri Akın Akınözü için “Akın yalnız değildir”, “Hakkını ödeyemezsiniz”, “Senin güzel kalbini biliyorum, iyi ki varsın” gibi yorumlar yaptı.​​​​​​​

Akın Akınözü’nden sette olay çıkardı iddialarına yanıt

Bunun yanı sıra birkaç gün önce Akın Akınözü’nün sete zamanında gelmediği ardından olay çıkarıp otele döndüğü çekimleri atlattığı iddia edilmişti. Hatta bunun ardından Ebru Şahin de partnerini Instagram’dan takip etmeyi bıraktı.

Bu iddiaların ardından sosyal platform hesabından açıklama yapan Akın Akınözü, olayın kendisiyle ilgisinin olmadığını dile getirdi. Oyuncu, “Tarafımca gerçekleştirilmediği halde bugün meydana geldiği söylenen ve gerçekliği tamamıyla farklı yansıtılan olaya ilişkin kendime ve beni her daim saygımdan ötürü açıklama yapma zorunluluğunu hissetmiş bulunmaktayım” dedi.

Daha sonra olayı anlatan Akınözü, “19/04.2021 tarihinde sahne öncesi hazırlık yapılma aşamasında karavan içinde olduğum esnada set sorumlusu aracılığıyla benden kaynaklı olmayan gecikme sebebiyle kişiyim hedef alınarak hakaret ve tehdit içeren sözler söylendi. Devamında şahıs aracılığıyla karavanın dağıtılması ile devam eden ve fiziksel tehdide doğru giden davranışlar sebebiyle setten ayrılarak ‘Karavanı dağıtan ve kişiyima yönelik tehdit ve hakarette bulunan’ şahıs ile ilgili Midyat Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç açıklamasunda bulundum. Karavan dağıtılma eylemi tarafımca gerçekleştirilmediği gibi karavanı dağıtan şahıs ile ilgili adli birime başvurarak bizzat şikayet oldum” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün