Hercai final kararından her an dönebilir! Hercai öyle bir hamle yaptı ki ATV çaresiz kalacak!

Hercai final kararından her an dönebilir! Hercai öyle bir hamle yaptı ki ATV çaresiz kalacak!, arayışı içine giren okurlarımız için Hercai final kararından her an dönebilir! Hercai öyle bir hamle yaptı ki ATV çaresiz kalacak! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Hercai final kararından her an dönebilir! Hercai öyle bir hamle yaptı ki ATV çaresiz kalacak! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Hercai final kararından her an dönebilir! Hercai öyle bir hamle yaptı ki ATV çaresiz kalacak!

ATV ekranlarında yayına giren Hercai final kararı almıştı! Hercai hayranları tarihte görülmemiş bir başarıya imza attılar! ATV Hercai kararından heran dönebilir! Final yapacak diziden öyle bir hamle geldi ki.

Hercai final kararından dönebilir!

Yayına girdiği cuma akşamları rekor kırarak, Akıncı dizisi uğruna harcanan ve pazar gününe alınan, pazar günü Teşkilat dizisi gelmesiyle her dizi gibi can çekilen Hercai final kararı gelmişti. Tarihte hiç görülmediği biçimde ATV kitleyen Hercai fanları sonrası yapım şirketinden de bir hamle geldi! Hercai devam kararı için bir hamle daha geldi!

Hercai ABD’de yayına girecek!

Yapımcılığını Mia Yapım’ın üstüne aldığı, yönetmen koltuğunda Ali İlhan’ın oturduğu, başrollerinde Akın Akınözü, Ebru Şahin, Ayda Aksel ve Macit Sonkan’ın oynadığı Hercai dizisi ABD’de yayına girecek.

Hercai dizisi ABD reyting birincisi kanalı TElemunda ekranda yayınlanacak.

Hercai dizisi yurt dışı sevkiyatı yapan ATV Distribution imzaladığı ve 100’den fazla ülkeye sattığı Hercai dizisi final yapacaktı! Lakin ne kadar uzarsa ATV o kadar para kazanacak!

Hercai ne zaman final yapıyor!

Hercai dizisi son 2 bölüm kaldı! ATV Hercai final kararından dönmesi için son 2 bölüm. Akın Akınözü ve Ebru Şahin sezon sonuna kadar devam etme ihtimaline karşı sette tutuluyor. Son çekim günü halen yapılmayan Hercai heran devam kararı gelebilir!

Akıncı final yapıyor, cuma alınsın!

Hercai fanları, 2 hafta içinde Hercai bitirmemek için var gücüyle uğraşıyor. Sen Anlat Karadeniz reyting rekorları kırarken bitmiş olması Hercai devam etme ihtimalini zorlaştırıyor fakat Akıncı final kararı da alınması ATV’de cuma gününü boşaltıyor! Sezon sonuna kadar Hercai fanları diziyi cuma günü izlemek istiyor!

Yayınlanma Zamanı: 18 Nisan 2021, 02:59

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker