Diziler

Hızır diziden ayrılıyor mu? Süleyman Çakır dizisi geliyor!

Hızır diziden ayrılıyor mu? Süleyman Çakır dizisi geliyor!, EDHO hayranları hem üzgün hem neşeli.. Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz final mi yapıyor? EDHO hayranlarını hem üzecek hem de sevindirecek bir haberle karşınızdayız.. Kötü haberimiz HIZIR diziden ayrılıyor! iyi haberimiz ise Süleyman Çakır dizisi ile tekrar geri geliyor.. Gelin hep birlikte haberimizin detaylarını inceleyelim..

Kurtlar Vadisi ve EDHO hayranları çok üzgün! Hızır ayrılıyor!

Ekranların bi hayli beğeni alan dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da şok ayrılık yaşanacak! EDHO’da Hızır Çakırbeyli dönemi sona eriyor. Oktay Kaynarca yeni dizisi için EDHO veda ediyor! Ölüm yıldönemünde mesajı veren Oktay Kaynarca sürpriz Kurtlar Vadisi kararı geliyor!

Kurtlar Vadisi Raci Şaşmaz yapacak!

Şu aralar ATV ekranlarında 7. sezon onayını alan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz şok bir ayrılık yaşanacak. EDHO bi hayli beğeni alan kişiliği Hızır Çakırbeyli diziden ayrılıyor. Lakin Hızır ayrılma nedeni Necati Şaşmaz değil Raci Şaşmaz’dan gelecek yeni Kurtlar Vadisi dizisi Süleyman Çakır sebebiyle ayrılık yaşanıyor!

Süleyman Çakır dizisi geliyor!

17 yıl sonra ölüm yıldönümünde de unutulmayan Süleyman Çakır kişiliği geri dönüyor! Süleyman Çakır isimli dizi yeni Kurtlar Vadisi olacak! EDHO yapımcısı Raci Şaşmaz yapacağı Süleyman Çakır yayın yaşamına Eylül ayında ekranlara gelecek. Süleyman Çakır dizisinin başrolü EDHO yıldızı Oktay Kaynarca hayat verecek!

Oktay Kaynarca EDHO’dan ayrılıyor!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hızır Çakırbeyli kişiliği diziden ayrılıyor. Oktay Kaynarca EDHO veda ederek Süleyman Çakır dizisine geçiyor. EDHO, Alpaslan Çakırbeyli yaşamını anlatmaya devam edecek ve Çakırbeyli ailesini ilyas, Alpaslan ve Hızır Ali sürdürecek. Çakırbeyli ailesi büyüğü Oktay Kaynarca’nın oynadığı Hızır Çakırbeyli ölerek diziden ayrılacak!

Kurtlar Vadisi tarzı olacak!

Necati Şaşmaz haftalardır başlayacağını açıkladığı fakat bir türlü yayına geçmeyen Kurtlar Vadisi, artık Raci Şaşmaz’dan geliyor. İsmi Süleyman Çakır olacak dizi yine ATV ekranlarında yayına girecek. ATV ve Raci Şaşmaz Süleyman Çakır dizisi için her hususta anlaşmaya vardı.

Kurtlar Vadisi artık Süleyman Çakır oldu!

İsmi ve hakkı Pana Film de olan Kurtlar Vadisi, Necati Şaşmaz’ın elinde. Lakin Raci Şaşmaz, Süleyman Çakır ismini alarak yeni diziyi başlatacak. Kadroda sürpriz isimlerin bulunacağı Süleyman Çakır dizisinde yine FETÖ işlenecek. Devlete sızmak isteyen bir yapı karşısında Süleyman Çakır amansız mücadelesi ekranda yayınlanacak!

Süleyman Çakır yaşasaydı ne olurdu anlayışla ekranlara gelecek dizi bitimi hayal olabilir fakat Süleyman Çakır efsanesi devam edecek. Oktay Kaynarca 6 yıl rekor kıran EDHO’dan hayranları üzülse de hiç beklemeden Süleyman Çakır ve Kurtlar Vadisi efsanesi yaşatması çok sevilecek!

Süleyman Çakır dizisi EDHO’da bu haftalar Hızır Çakırbeyli ayrılmasıyla resmileşecek ve dizi rekor kıracak!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün