Biyografi

Hüseyin Baş Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Hüseyin Baş kimdir?, Hüseyin Baş kaç yaşında?, Hüseyin Baş evi nerede?, Hüseyin Baş nerelidir? Hüseyin Baş ev adresi?, Hüseyin Baş kaç yaşında?, Hüseyin Baş nerede oturuyor?, Hüseyin Baş nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Hüseyin Baş hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1991 senesinde doğan Hüseyin Baş şu an için 30 yaşında ve burcundandır. Hüseyin Baş doğum yeri ise Trabzon olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise AvukatSiyasetçi olarak devam ettirmektedir.

Hüseyin Baş Kimdir? – Hüseyin Baş Evi Nerede? – Hüseyin Baş Nerede Oturuyor?

Hüseyin Baş Kimdir?, evi nerede?

23 Nisan 2020 tarihinde Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı seçildi.

Hüseyin Baş, 1991 senesinde Trabzon‘da doğmuştur. Babası BTP Genel Başkanı merhum Haydar Baş, annesi ise Ayşe Baş’dır. İstanbul Aydın Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2014 senesinde mezun oldu. Hüseyin Baş’ın; Hayri Baş, Mehmet Emin Baş, Melek Baş, Ahmet Hamza Baş, Osman Baş ve Hasan Baş isimlerinde altı kardeşi mevcuttur.

Daha önce Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Hüseyin Baş, Prof. Dr. Haydar Baş ile yurtiçinde fazlasıyla mühim etkinliğe katıldı ve Genel Başkan’ın konuşmalarını vatandaşlara hitaben okudu.

Hüseyin Baş, 2 Eylül 2014 tarihinde Betül Birinci ile İstanbul’da evlendi.

Bağımsız Türkiye Partisi, Genel Başkanı olan babası Haydar Baş, Trabzon’daki Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 14 Nisan 2020 tarihinde ‘kovid-19‘ teşhisiyle tedavi gördüğü Yoğun bakım servisinde yaşamını kaybetti.

Bağımsız Türkiye Partisi, 23 Nisan 2020 tarihinde 130 kişiden oluşan Merkez Yönetim Kurulu’nun (MYK) telekonferans yöntemi ile toplanması sonrasında, BTP Genel Başkanlığına Haydar Baş’ın oğlu Hüseyin Baş seçildi.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün