Biyografi

İbrahim Çelebi Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

İbrahim Çelebi kimdir?, İbrahim Çelebi kaç yaşında?, İbrahim Çelebi evi nerede?, İbrahim Çelebi nerelidir? İbrahim Çelebi ev adresi?, İbrahim Çelebi kaç yaşında?, İbrahim Çelebi nerede oturuyor?, İbrahim Çelebi nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için İbrahim Çelebi hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 02.Ocak.1966 senesinde doğan İbrahim Çelebi şu an için 55 yaşında ve Oğlak burcundandır. İbrahim Çelebi doğum yeri ise Keskin ilçesi, Kırıkkale olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Siyasetçi olarak devam ettirmektedir.

İbrahim Çelebi Kimdir? – İbrahim Çelebi Evi Nerede? – İbrahim Çelebi Nerede Oturuyor?

İbrahim Çelebi Kimdir?, evi nerede?

7 Eylül 2011 tarihinde yeniden kurulan Anavatan Partisi‘nin 11 Eylül 2011 tarihinden beri görevdeki ilk genel başkanıdır.

İbrahim Çelebi, 2 Ocak 1966 tarihinde Kırıkkale’nin Keskin beldesinde doğmuştur. İlkokul ve ortaokulu Keskin beldesinde okuduktan sonra Kırıkkale Lisesi’den mezun oldu. Anadolu Üniversitesi iş idaresi bölümünden mezun oldu.

İbrahim Çelebi, 1983 senesinde (ANAP) Anavatan Partisi’nin kuruluşundan bu tarafa partinin çeşitli kademelerinde görev almış, sırası ile Gençlik Kolları Başkanlığı, İl Başkanlığı, Genel Başkan Danışmanlığı ve 2009 senesindeki ANAP-DP birleşmesine kadar bir süre Salih Uzun’un genel başkanlığı zamanında Genel Başkan Yardımcılığı görevlerinde de bulundu.

2009 senesinde kapatılan Anavatan Partisini 2 sene sonra birkaç arkadaşıyla beraber tekrar açılmasını sağlayarak 2011 senesinde Kurucu Genel Başkanlığını üstlendi. 7 Eylül 2011 tarihinde yeniden kurulan Anavatan Partisi’nin 11 Eylül 2011 tarihinden beri görevdeki ilk genel başkanıdır.

İbrahim Çelebi, 1988 senesinden beri Gıda Hizmet ve Turizm alanlarında ticari yaşamını sürdürmektedir. Sosyal alanda da; Kırıkkale Spor As Başkanlığı, Keskin Spor İkinci Başkanlığı, Kırıkkale Esnaf Odalar Birliği [KESOB] Başkan Vekilliği, Bakkallar Odası Başkanlığı, Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Mesleki Eğitim Birimi Yönetim Kurulu Üyeliği gibi bir çok sivil toplum kuruluşunda yöneticilik yapmıştır.

İbrahim Çelebi, Çiğdem Çelebi ile evlendi. Metehan Çelebi, Çağatayhan Çelebi, Seyhan Selin Çelebi adlarında 3 çocuğu mevcuttur.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün