İbrahim Eren Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

İbrahim Eren kimdir?, İbrahim Eren kaç yaşında?, İbrahim Eren evi nerede?, İbrahim Eren nerelidir? İbrahim Eren ev adresi?, İbrahim Eren kaç yaşında?, İbrahim Eren nerede oturuyor?, İbrahim Eren nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için İbrahim Eren hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1981 senesinde doğan İbrahim Eren şu an için 40 yaşında ve burcundandır. İbrahim Eren doğum yeri ise İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Bürokrat olarak devam ettirmektedir.

İbrahim Eren Kimdir? – İbrahim Eren Evi Nerede? – İbrahim Eren Nerede Oturuyor?

İbrahim Eren Kimdir?, evi nerede?

10 Temmuz 2017 tarihinde Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu (TRT) Genel Müdürlüğü’ne atandı

İbrahim Eren, 1981 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünden 2004 senesinde mezun oldu. Londra’da bulunan University of Westminster’da medya yöneticiliği alanında yüksek lisansını yaptı.

İbrahim Eren, çalışma hayatına kültür sanat alanında çeşitli firmalarda görev alarak başladı, daha sonra medya prodüksiyon sektöründe ulusal ve ülkeler arası belgeseller, animasyonlar, tanıtım filmleri ve reklamlar olmak üzere bir çok programın yapımcılığını üstlendi.

2008 senesinde Turkuvaz Medya Grubu bünyesindeki ATV’de vazifeye başlayan İbrahim Eren, ATV İngiltere Temsilciğini yaptıktan sonra 2010 senesinden beri sırasıyla; ATV Avrupa’nın Genel Müdürlüğü ve ATV’nin Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini üstlenmiştir. Buradaki görevinde özellikle iç yapımların etkin ve verimli hale getirilmesi, kanalın yeniden yapılandırılma stratejilerinin belirlenmesi süreçlerini yönetti.

İbrahim Eren, 2013 yılı Temmuz ayından beri Türkiye Radyo ve Televizyon (TRT) kurumunda Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi.

TRT’de vazifeye başlaması ile beraber Diriliş, Payitaht Abdülhamit, Filinta, Sevda Kuşun Kanadında, Yedi Güzel Adam, Seddülbahir 32 Saat ve Büyük Sürgün Kafkasya gibi milli projelere imza atan Eren, Türkiye’nin ilk ülkeler arası haber kanalı TRT World’ün kuruluşunu gerçekleştirdi.

İbrahim Eren, televizyon sektörünün ortak endüstri komitesi olan TİAK A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanlığının yanısıra Türk Telekom Yönetim Kurulu üyeliği ve International Emmy Direktörlüğü görevlerini de yürütmektedir.

İbrahim Eren evlidir. 3 çocuğu mevcuttur.

İbrahim Eren, 10 Temmuz 2017 tarihinde Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumu (TRT) Genel Müdürlüğü’ne atandı
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
porno

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün