Biyografi

İbrahim Kendirci Kimdir? Evi Nerede?

İbrahim Kendirci Kimdir? – İbrahim Kendirci Evi Nerede? – İbrahim Kendirci Nereli?

İbrahim Kendirci kimdir?, İbrahim Kendirci kaç yaşında?, İbrahim Kendirci evi nerede?, İbrahim Kendirci nerelidir? İbrahim Kendirci ev adresi?, İbrahim Kendirci kaç yaşında?, İbrahim Kendirci nerede oturuyor?, İbrahim Kendirci nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için İbrahim Kendirci hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 09.Eylül.1986 senesinde doğan İbrahim Kendirci şu an için 35 yaşında ve Başak burcundandır. İbrahim Kendirci doğum yeri ise Gaziantep olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Dizi Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

İbrahim Kendirci Kimdir?, evi nerede?

Kavak Yelleri” adlı gençlik dizisinde Deniz Akça rolü ile tanındı.

İbrahim Kendirci, 9 Eylül 1986 tarihinde Gaziantep’de beşkardeşin en küçüğü olarak doğmuştur. Annesi Hasibe Kendirci, babası Salih Kendirci’dir. Zeynep adında bir ablası mevcuttur. Müteahhit olan babası İbrahim daha altı aylıkken, stüdyo daireler yapıp turistlere satma fikriyle çocuklarını da alıp Antalya’ya yerleşti.

Liseyi Antalya’da bitirdikten sonra 2004 senesinde İstanbul’a geldi ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nün seçmelerine katıldı ve 500 kişi içerisinden ilk dokuza girerek kazandı. Konservatuarda okumakta iken bir ajansa kaydoldu.

Türk Telekom reklamlarında rol aldı. Ardından bir arkadaşı aracılığıyla yönetmen Osman Sınav ile tanıştı. “Pars Kiraz Operasyonu” filminin kadrosuna seçildi. Bununla birlikte yapımcı Timur Savcı’nın dikkatini çekti ve asıl kariyer sıçramasını Kavak Yelleri dizisinden teklif alarak yaptı.

İbrahim Kendirci, 2007 – 2011 senelerı içerisinde “Kavak Yelleri” adlı gençlik dizisinde Pelin Karahan, Dağhan Külegeç, Aslı Enver, Sarp Apak ile birlikte başrolde oynadı.

İbrahim Kendirci, oyuncu Pelin Karahan ile nişanlandı, 2.5 yıl sonra Ağustos 2010 ayında ayrıldılar.

2010 senesinde yönetmenliğini Kemal Doğulu’nun yaptığı Hande Yener’in “Uzaylı” şarkısının klibinde oynamıştır.

2013 senesinde “Arkadaşlar Arasında” adlı sinema filminde Aslı Enver, Fırat Albayram, Mehmet Özgür, Ferit Aktuğ, Salih Bademci ile beraber oynadı.

2013 senesinde “Sevdaluk” adlı dizide Erdal Özyağcılar, Demet Akbağ, Devin Özgür Çınar, Merve Erdoğan, Cengiz Bozkurt ile birlikte rol aldı.

2013 senesinde, Sadri Alışık Tiyatrosu sahnelenen, Behiç Ak‘ın yazdığı “Ayrılık” adlı tiyatro oyununda Ezgi Eyüboğlu ile birlikte oynadı.

Filmleri ve Dizileri :
2013 – Sevdaluk (Orhan Özbalcı) (TV Dizisi)
2013 – Arkadaşlar Arasında (Sinema Filmi)
2012 – Yol Ayrımı (TV Dizisi)
2012 – Rakı Masası (Kısa Film)
2012 – 2 Yaka Bir İsmail (Üstün) (TV Dizisi)
2007 – 2010 – Kavak Yelleri (Deniz Akça) (TV Dizisi)
2006 – Pars: Kiraz Operasyonu (Volkan) (Sinema Filmi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu