Kamu ve Özel İş İlanları

ICBC Turkey Güvenlik Görevlisi Alımı 2021

ICBC Turkey Güvenlik Görevlisi Alımı 2021, Memur alımı, kamu ve özel iş ilanları bölümümüzde ICBC Turkey Güvenlik Görevlisi Alımı 2021 başlığı altında iş ilanını paylaşmak istedik. ICBC Turkey Güvenlik Görevlisi Alımı 2021 ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

ICBC Turkey Güvenlik Görevlisi Alımı 2021

Piyasa değeri ve toplam varlıkları işle ICBC Turkey, diğer adı ile Çin Endüstri ve Ticaret Bankası Limited Şirketi, dünyanın en büyük bankası olup Çin’deki 4 devlet bankasından biri olma özelliğini taşır. ICBC Turkey güvenlik görevlisi alımıyla alakalı tüm bilgiler.

ICBC Turkey Güvenlik Görevlisi Alımı

ICBC Turkey Güvenlik Görevlisi Alımı

ICBC Turkey Güvenlik Görevlisi Alımı

1984 senesinde kurulmuş olan bankanın ülkemizde 44 şubesi bulunmakta olup bankanın faaliyet ağının genişlemesi ile birlikte bankada görev alması gereken çalışan sayısı giderek artmakta ve birden fazla iş pozisyonu için iş ilanları yayınlanmaktadır.

Bu iş ilanlarından birisi de ICBC güvenlik görevlisi alımı ilanları olup bankanın şubelerinde çalışacak ve şubelerin güvenliğini sağlayacak elemanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Eğer siz de güvenlik görevlisi olarak ICBC Turkey bünyesinde çalışmak istiyorsanız bankanın şubeleri aracılığıyla yayına giren iş ilanlarına başvurabilirsiniz.

İş ilanlarına başvurmadan önce ICBC Turkey güvenlik personellerinde aranan nitelikler, çalışma şartları, maaş, sosyal ve yan haklar ile alakalı bilgileri incelemeniz ve gerekli niteliklere haizseniz ve çalışma koşulları size uygunsa başvurmanızda yarar mevcuttur.

ICBC Turkey yapılan başvuruları incelemekte ve uygun adayları en kısa bir sürede ön görüşme ve mülakat için çağırmaktadır.

Güvenlik Görevlisi Olmak için Gerekli Şartlar

  • 18 yaşında üzerinde olma
  • Silahlı ÖGG sertifikası bulundurma
  • Temiz adli sicil kaydı
  • Tercihen bu hususta tecrübe sahibi
  • Askerliğini yapmış yahut tecil ettirmiş veya askerlikten muaf

Başvurma işlemini yapabilmek için yukarıda gösterilen maddelere harfiyen sahip olmanız büyük bir önem taşırken; sonraki sürece sizi hazır hale getirir. Daha öncede söylendiği gibi sonraki zamanda ya online sınav veya direkt mülakat olur; eğer ilk kez online sınav olursa, ardından mülakat gerçekleşir. Yani mülakat aşaması katiyetle atlanmaz.

Güvenlik Görevlisi için Mülakatta Bilinecekler

Mülakat sırasında yapacağınız tüm hareketler ve kuracağınız cümleler, sizi tanıma hususunda bankaya bi hayli geçerli olan doneleri verir. Mülakatta yapmanız gereken ilk şey: heyecanlanmadan kendiniz olmaktır.

Kendiniz olursanız, sizi ya kabul ederler veya etmezler ve iki durumda sizin için iyi olur; çünkü kendiniz olmayarak gireceğiniz işte, zamanla büyük sorunlar yaşarsınız. Severek yapacağınız güvenlik görevlisi işi, sizi yükseltir; seneler sonra amir pozisyonunda emir verirsiniz.

Bilgi ve başvuru için Tıklayın!!.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün