İkimizin Yerine Anandi Rolünü Oynayan Oyuncu Bilgileri Gerçek Adı İnstagramı

İkimizin Yerine Anandi Rolünü Oynayan Oyuncu Bilgileri Gerçek Adı İnstagramı, Dizi haberleri kategorimizde İkimizin Yerine Anandi Rolünü Oynayan Oyuncu Bilgileri Gerçek Adı İnstagramı ile arayışlarınızı geniş bir şekilde bir biçimde yanıtlandıracağız. Paylaşımımızın  detay bölümünde yanıt aradığınız İkimizin Yerine Anandi Rolünü Oynayan Oyuncu Bilgileri Gerçek Adı İnstagramı sorusunu geniş bir biçimde açıklamaya çalıştık

İkimizin Yerine Anandi Rolünü Oynayan Oyuncu Bilgileri Gerçek Adı İnstagramı

İkimizin Yerine Anandi Rolünü Oynayan Oyuncu Bilgileri Gerçek Adı İnstagramı… İkimizin Yerine dizisinde çocuk yaşında evlenen bir kız çocuğunun hayat hikayesi anlatılacaktır. Anandi İkimizin Yerine dizisinin başrolü yani asıl kızı. İkimizin Yerine dizisinde Anandi daha 8 yaşındayken  evlenir.

Gelenekleri gereği çocuk yaşta evlendirilen Anandi’nin yaşamı başına yıkılır. O halen dostlarıyla okulda oyunlar oynamayı planlar ve isterken hayat onu evliliğe götürür. Evlendiği kişi de bir çocuktur bu yüzden ikisi de birbirinden nefret eder. Zamanla Anandi Jagdish yani evlendiği birinin okul derslerine yardım ettikçe arkadaş olurlar. İyi anlaşmaya başlarlar. Lakin ikisi de büyür. Aşkın ne olduğunu anlamaya başlarlar. Anandi eşi olan Jagdish’e aşık olur. Jagdish ise dışarıdan başka bir kadına Gauri’ye aşık olur.

İkimizin Yerine dizisinde Anandi kocası ona aşık olmayınca ayrılırlar. Jagdish Gauri ile evlenir. Lakin Gauri ailesinin istemediği gelindir. Bundan dolayı Gauri’de Jagdish’in ailesine kin duyar. Jagdish zamanla yanlış seçim yaptığını anlar ve Anandi ile barışmak istediğini ailesine açıklar. Lakin çok geç kalmıştır. Anandi başkası ile evlenmiştir. Eski eşi ile barışır onu affeder yalnızca arkadaş kalmaya karar verirler.

İkimizin Yerine dizisi başrol oyuncusu olan Anandi’yi kim canlandırmaktadır? Anandi’yi İkimizin Yerine dizisinin başından sonuna 3 oyuncu canlandırmıştır. Çünkü İkimizin yerine dizisi ilk başlarında Anandi çocuktur 8 yaşında bir çocuk olan Anandi yi Avika Gor canlandırmaktadır.

Avika Gor Kimdir? İkimizin Yerine Dizisi Anandi Bilgileri;

1997 senesinde Handistan’ın Mumbai şehrinde doğan Avika Gor İkimizin Yerine dizisine katıldığında 11 yaşındaydı. İkimizin Yerine dizisinde 2 sezon oynamıştır. İlk dizisi olmasına rağmen İkimizin Yerine orjinal adı Balika Vadhu dizisinde sonra ülke de tanınan bir oyuncu olmuştur.

İki sezon boyunca İkimizin Yerinde dizisinde başrol oynayan Avika Gor şimdi 21 yaşındadır. Bu dizideki oyunculuğu aracılığıyla ödüller elde etmiştir.

İkimizin Yerine dizisinde Avika Gor’dan sonra Anandi kişiliğini canlandıran isim Pratyusha Banerjee oldu.

İkimizin Yerine dizisinde Anandi’nin gençliğini canlandıran oyuncu Pratyusha Kimdir?

1991 senesinde Jharkhand şehrinde doğan oyuncu Pratyusha Hintli oyuncudur. 19 yaşında bir yetenek yarışmasına katılır. Yarışmanın ardından İkimizin Yerine dizisinde başrol oyuncusu olur. Oyunculuk yaptığı zamanda de Rahul Raj ile birliktelik yaşamıştır.  Pratyusha İkimizin Yerine dizisinde Anandi rolünü 3 yıl boyunca oynamıştır. 2016 senesinde evinde asılmış olarak bulunan oyuncu Pratyusha’nın ailesi onun intihar etmediğine inanıyor. Bir veda mektubu bile bırakmamış diyorlar. Ama durum kendinin intihar ettiği yönündeymiş.

 

İkimizin Yerine dizisi Anandi rolünü oynayan Toral Rasputra Kimdir?

İkimizin Yerine dizisinde Anandi kişiliği 3 kez değişti. Çocukluğu gençliği ve biraz daha büyümüş hali. 3. Anandi rolünü canlandıran isim Toral Rasputra olmuştur. Toral Rasputra 1987 doğumlu olan oyuncu Hindistan’ın Mumbai şehrinde doğmuştur.

2013 senesinden bu yana 3 yıl Anandi kişiliğine hayat vermiştir. İlk oyunculuğa reklam filmleriyle başlamıştır. 2012 senesinde yaptığı evlilik 6 yıl sürmüştür. Toral Rasputra ilk dizisi Dhoom Machaao Dhoom dizisinde oynamıştır. Daha sonra Balika Vadhu dizisine transfer olmuştur.

İkimizin Yerine dizisinde Anandi 3 kez değişti. 3 oyuncumuzu da siz değerli okurlarımıza tanıttık. Hindistan yapımı dizi birden çok ödül almıştır. Oyuncuların hepsi dizi aracılığıyla daha çok tanınmıştır. İkimizin Yerine dizisi Türkiye ekranlarında da 8 eylülden bu yana her gün 16:10 da yayınlanmaya ekranlara gelecek Kanal 7 ekranlarında.

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker