Diziler

İlayda Alişan BKM Oyuncusuyla Adı Anılınca Cenan Adıgüzel’e Prim Suçlaması Yapıldı!

İlayda Alişan BKM Oyuncusuyla Adı Anılınca Cenan Adıgüzel’e Prim Suçlaması Yapıldı!, arayışı içine giren okurlarımız için İlayda Alişan BKM Oyuncusuyla Adı Anılınca Cenan Adıgüzel’e Prim Suçlaması Yapıldı! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız İlayda Alişan BKM Oyuncusuyla Adı Anılınca Cenan Adıgüzel’e Prim Suçlaması Yapıldı! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

İlayda Alişan BKM Oyuncusuyla Adı Anılınca Cenan Adıgüzel’e Prim Suçlaması Yapıldı!

Fox Tv’de yayına giren Masumiyet dizisinin yıldız ismi İlayda Alişan’ın BKM Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncusu Cenan Adıgüzel ile aşk yaşadığı iddia edildi. Cenan Adıgüzel’in adının duyulması için önü açılan isimlerle adının anılmasına uğraştığı iddia edildi.

Bahar Şahin’e benzerliği ile dikkatleri üzerine çeken İlayda Alişan’ın sosyal platformda takibe alan Cenan Adıgüzel prim yapmakla suçlandı. Bahar Şahin ile birliktelik yaşadığında da adı aynı suçlamalarla anılan Cenan Adıgüzel’in adı önceden de Farah Zeynep Abdullah ile anılmıştı.

“CENAN ADIGÜZEL KADINLAR ÜZERİNDEN KARİYER YAPMAYA ÇALIŞIYOR”

İlayda Şahin ile aşk yaşadığı söylenen Cenan Adı Güzel için sosyal platformda “Bu da ne çabaladi reklam olmak icin Bahar Şahin, Farah Zeynep simdi de bu valla iyi kariyeri olacakken adinin anildigi olaylara bak”  “Bu insan yaşamını prim üzerine yaşıyor resmen” “Nerede adından söz ettirmeye başlayan bir kadın varsa dibinde bitiyor anca magazin için” yorumları yapıldı.

Tüm bunların üzerine İlayda Alişan’ı takipleşmeye başlayan Cenan Adıgüzel’in magazincilere bilerek haber yaptırdığı bile iddia edildi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün