Diziler

İlginç Bazı Olaylar Nazlı kimdir? İdil Sivritepe kimdir? Nereli, kaç yaşında?

İlginç Bazı Olaylar Nazlı kimdir? İdil Sivritepe kimdir? Nereli, kaç yaşında?, arayışı içine giren okurlarımız için İlginç Bazı Olaylar Nazlı kimdir? İdil Sivritepe kimdir? Nereli, kaç yaşında? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız İlginç Bazı Olaylar Nazlı kimdir? İdil Sivritepe kimdir? Nereli, kaç yaşında? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

İlginç Bazı Olaylar Nazlı kimdir? İdil Sivritepe kimdir? Nereli, kaç yaşında?

Exxen’de yayına giren İlginç Bazı Olaylar Nazlı kimdir? idil Sivritepe nereli kaç yaşında? Exxen platformu en fazla bi hayli beğeni alan dizisi İlginç Bazı Olaylar Nazlı kişiliği merak ediliyor!

İlginç Bazı Olaylar Nazlı kimdir?

Exxen platformunda yayına giren ve İbrahim Büyükak kalemi, yönetmenliği ve oyunculuğunu yaptığı İBO (İlginç Bazı Olaylar) dizisinde Nazlı kişiliğini İdil Sivritepe canlandırmaktadır!

İdil Sivritepe kimdir?

İzmirli güzel oyuncular listesinde bulunan İdil Sivritepe, Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunu. Lisans eğitimi olarak Mimar Sinan Güzel Sanatlar bölümünü seçen İdil Sicritepe, Sil Baştan dizisiyle tanınıyor.

Sil Baştan dizisinde Duygu karkateriyle dikkat çeken İdil Sivritepe, 2015 senesinde Çilek Kokusu dizisinde Demet Özdemir, Yusuf Çim ve Ekin Mert Daymaz’la yer almıştı!

İdil Sivritepe şu aralar İbrahim Büyükak yeni dizisi İlginç Bazı Olaylar dizisinde yer alıyor!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün