Diziler

İlk Ve Son Dizisi Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Nerede Çekiliyor? Hangi Kanalda?

İlk Ve Son Dizisi Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Nerede Çekiliyor? Hangi Kanalda?, arayışı içine giren okurlarımız için İlk Ve Son Dizisi Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Nerede Çekiliyor? Hangi Kanalda? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız İlk Ve Son Dizisi Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Nerede Çekiliyor? Hangi Kanalda? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

İlk Ve Son Dizisi Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Nerede Çekiliyor? Hangi Kanalda?

Dijital platformlar adeta fabrikasyon gibi ardı ardına bi hayli hızlıca dizi çekimlerine başladı. Yaz sezonuna ekranlar kadar dijital platformlarda dizi hazırlığında.  

En son Gülseren Budayıcıoğlu’nun uyarlamalarından birisi olan Kırmızı Oda dizisine izma atan yönetmen Cem Karcı dijital platformlara art arda dizi hazırlığına girdi. Cem Karcı, blu Tv için Furkan Andıç ve Aybüke Pusat’ın olduğu Kusursuz dizisinin ardından bir başka diziye daha imza atacak.

İLK VE SON DİZİSİ KONUSU NE?

Cem Karcı dijital bir platform için hazırladığı başrollerinde Özge Özpirinçci ve Salih Bademci’nin olduğu İlk ve Son dizisini yönetecek. İlk ve Son dizisinin konusunu Hakan Bonomo yazacak. 

İlk Ve Son dizisinin konusu bi hayli merak konusu oldu. Lakin dizinin konusuna dair halen bir açıklama yapılmadı. Diziyle alakalı yeni gelişmeler görülmektedirıldıkçe size ulaştıracağız.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün