Diziler

İlker Kaleli 2017 2018 Yeni Dizisinin Adı Ne Konusu Oyuncuları

İlker Kaleli 2017 2018 Yeni Dizisinin Adı Ne Konusu Oyuncuları, Dizi haberleri kategorimizde İlker Kaleli 2017 2018 Yeni Dizisinin Adı Ne Konusu Oyuncuları ile arayışlarınızı geniş bir şekilde bir biçimde yanıtlandıracağız. Paylaşımımızın  detay bölümünde yanıt aradığınız İlker Kaleli 2017 2018 Yeni Dizisinin Adı Ne Konusu Oyuncuları sorusunu geniş bir biçimde açıklamaya çalıştık

İlker Kaleli 2017 2018 Yeni Dizisinin Adı Ne Konusu Oyuncuları

İlker Kaleli 2017 2018 Yeni Dizisinin Adı Ne Konusu Oyuncuları.. İlker Kaleli’yi en son Poyraz Karayel dizisinde rol aldı. Poyraz olarak akıllarımıza tekrar kazındı. Ayşenurla yani Burçin Terzioğlu ile dizideki aşkı herkesi etkilendi. Bu aşk onları da etkilemiş olmalı ki gerçek hayatta da sevgililer şuan ailelerin tanışma aşamasına gelindi.

İlker Kaleli Kimdir? 5 Mart 1983 aslen Vanlıdır ama İstanbul doğumludur. 16 yaşında Coca Cola reklamında rol aldı. İngiltereye gitti 4 yıl kaldı ve 3 yılını oyunculuk eğitimi alarak bitirdi. İngilterede olduğu zamanlarda da djlik oyunculuk yaptı. 2012 senesinde da Türkiyeye döner.

Son dizisinde rol alır. 2012 senesinde Kayıp Şehir dizisinde de rol aldı ve bu dizi ile kendisini daha iyi tanıttı. Kayıp Şehirin ardından kendisini asıl ünlü eden dizide oynadı. Toplayacak olursak Kayıp Şehir 2012, Kayıp 2013,  2014- 2017 Poyraz Karayel.

Poyraz Karayelin son yayın tarihi 1 Mart 2017. Dizi bu sezonun ortasında bitti. Bundan dolayı de yeni diziye başlaması eylül ayını bulur İlker Kaleli’nin. İlker Kaleli yeni dizi ile alakalı anlaşma imzalamadı halen. Yeni anlaşmalarını sizlerle bu hususta paylaşmaya devam edeceğiz.

İlker Kaleli bu yaz çekimlerine başlanacak olan Kız Meselesi filmi için görüşmelere başladı. Senaryosu Murat Menteş’ten olan filmin çekimleri yazın başlıyor. İlker Kaleli ve Elçin Sangu filmde sevgili olacaklar. İlker Kaleli de senaryoyu çok beğenmiş. Limon Yapım da filmin yapımcısı.Bu film Elçin Sangu için mühim çünkü ilk filmi olacak.

Konumuz sürekli olarak güncellenmektedir. İlker Kaleli’nin bulunacağı dizi ve film projelerini sizlerle  bu yazımızda sunacağız. Sizce İlker Kaleli yeni dizide Burçin Terzioğlu ile mi oynamalı yoksa yeni bir oyuncu ile mi oynamalı? Yorumlarınızı aşağı yazınız…

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün