Bilgi

ING Bank 1.500 TL Kampanya Yaptı. Herkese Para Verilecek

ING Bank 1.500 TL Kampanya Yaptı. Herkese Para Verilecek, arayışı içine giren okurlarımız için ING Bank 1.500 TL Kampanya Yaptı. Herkese Para Verilecek ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız ING Bank 1.500 TL Kampanya Yaptı. Herkese Para Verilecek sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

ING Bank 1.500 TL Kampanya Yaptı. Herkese Para Verilecek

Şimdi siz değerli okurlarımıza bu kampanya ile alakalı bilgiler verelim. Bankanın resmi internet sitesi üzerinden yayına giren haber ile 1.500 TL’ye kadar nakit verileceği açıklamaldu.

Türkiye bilindiği gibi enflasyonu yüksek ülkelerden biri olma özelliğini taşır. Pandemi salgını zamanında de fiyat aralıkların artması ve vatandaşların alım gücünün düşmesi, zor bir durumda olmamıza yol açtı. Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’da faizin yüksek enflasyona yol açtığunu belirtmiştir. Bu açıklama ardından enflasyon %8lere kadar gerilemiştir. Lakin yine şu an baktığımız zaman hayat pahalılığı ve alım gücü sebebiyle enflasyonun yüksek olduğunu belirleyebiliriz.
Merkez bankası genel müdürlüğü değiştikten sonra vazifeye gelen Naci Ağbal, yeni sistem ile faizlerin tekrardan artmasıni istemişti. Bu faizlerin artması ile birlikte, yastık altında olan yatırımlarda bankalara mevduat olarak dönmeye başladı. Bu yatırımlardan birisi de ING Bank’ın yaptığı, E-Turuncu hesap olmaktadır.

E-Turuncu Hesap 

E-Turuncu Hesap, ING Bank’ın mevduat hesabı olarak başlattığı bir kampanyadır. E-Turuncu hesap üzerinden mevduat hesabı açabilir ve paranıza faiz işletebilirsiniz. Üstelik ilk defa e-turuncu hesap açacak bireylere banka daha çok faiz vermektedir. Bu hesap ile tüm bankacılık işlemlerinizi online olarak yapacaksınız. Banka şubelerinden bu hesabı açabileceğiniz gibi bunun bunun yanında mobil uygulamar, ATM ve telefon bankacılığı üzerinden de e-turuncu hesap açılabilmektedir.

ING Bank Ne Kadar Kazandırır?

ING Bank üzerinden para kazanmak isteyenler, E-turuncu hesap ile mevduat hesabı başvurusu yapabilmektedirler. Bu işlemlerde 32 günlük 100 bin TL yatırım yaparsanız, 32 gün sonunda 1.500 TL para kazanmış olacak ve hesabınıza 101.500 TL yatacaktır. Bu yalnızca 32 günlük kazanç için geçerlidir. 200 bin TL yatırım yapan bireyler ise 3.000 TL kazanç sağlayacaklardır. Aylık, günlük ve yıllık olarak bu bankadan mevduat hesabı açabilirsiniz.

Turuncu Ekstra kartını kullananlar içinde avantajlar mevcuttur. Kartınızdan 750 TL harcama yaparsanız, bir sonraki ay yapacağınız EFT ve Havale işlemlerinde ücret ödemezsiniz. Ayrıca ilk defa mevduat hesabı açacak bireylere banka, 1 yıl boyunca Hoşgeldin faizi ile işlem yapacaktır. E-turuncu hesap mevduat hesabında bunun bunun yanında, mevduatınıza ek olarak para yatırmak istediğinizde yahut para çekmek istediğinizde herhangi bir masraf alınmayacak ve vadeniz bozulmayacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün