Biyografi

İpek Erdem Kimdir? Evi Nerede?

İpek Erdem Kimdir? – İpek Erdem Evi Nerede? – İpek Erdem Nereli?

İpek Erdem kimdir?, İpek Erdem kaç yaşında?, İpek Erdem evi nerede?, İpek Erdem nerelidir? İpek Erdem ev adresi?, İpek Erdem kaç yaşında?, İpek Erdem nerede oturuyor?, İpek Erdem nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için İpek Erdem hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1984 senesinde doğan İpek Erdem şu an için 37 yaşında ve burcundandır. İpek Erdem doğum yeri ise Bursa olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Tiyatro OyuncusuDizi Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

İpek Erdem Kimdir?, evi nerede?

2003 – 2006 senelerı içerisinde oynadığı “Hayat Bilgisi” dizisinde Barbie Gamze kişiliği ile tanındı.

İpek Erdem, 1984 senesinde Bursa’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarından mezun oldu. Konservatuvardan arkadaşı olan Yıldız Asyalı onu Gani Müjde ile tanıştırdı. Ve bu sayede 2003 senesinde Hayat Bilgisi dizisinde Barbie Gamze rolünde oynamaya başlayarak oyunculuk hayatı başladı.

2003 – 2006 senelerı içerisinde konusunu Gani Müjde‘nin yazdığı, yönetmenliğini Tarkan Karlıdağ‘ın yaptığı “Hayat Bilgisi” adlı dizide Barbie Gamze kişiliğini canlandırırken Perran Kutman, Tarık Papuççuoğlu, Kerem Kupacı, Ümit Erdim, Serhan Arslan, Paşhan Yılmazel, Yıldız Asyalı, Kaan Yılmaz, Altan Gördüm, Ceren Soylu, Ayçe Abana, Hakan Altıner, Ulvi Alacakaptan, Atilla Olgaç, Sinan Çalışkanoğlu, Gökçe Bahadır, Çağkan Çulha, Belma Canciğer, Mahir İpek ile beraber oynamıştır.

İpek Erdem 2007 senesinde Bertuğ Cemil’in Yağmur adlı şarkısının klibinde oynadı.

İpek Erdem, 2006 senesinde Karınca Yuvası, 2007 senesinde Aşk Kapıyı Çalınca gibi dizilerde rol aldıktan sonra 2007-2009 senelerı içerisinde Elveda Rumeli adlı dizide Nevreste rolünü canlandırdı.

İpek Erdem, 2007 – 2009 senelerı içerisinde yönetmenliğini Serdar Akar’ın yaptığı “Elveda Rumeli” adlı dizide Erdal Özyağcılar, Şebnem Sönmez, Gülçin Santırcıoğlu, Tolgahan Sayışman, Luran Ahmeti, Hande Subaşı, Berrak Tüzünataç, Filiz Ahmet, Ertan Saban, Gökhan Mete, Mahir İpek, Salih Bademci, Yücel Erten, Kerem Kupacı, Demet Akbağ, Orhan Kılıç, Eyşan Özhim, Ayçe Abana ile birlikte rol aldı.

2015 senesinde Ayşıl Akşehirli’nin yazdığı, yönetmenliğini Mine Çerçi’nin üstüne aldığı ve GalataPerform tiyatrosunda sahnelenen “Kabuk” adlı oyunda İpek Erdem, Burak Safa Çalış ile birlikte sahne aldı.

İpek Erdem, 2015 senesinde “Eve Dönüş” adlı dizide Cansel Elçin, Tardu Flordun, Zeynep Özder, Dilşad Çelebi, Gürbey İleri, Merve Oflaz ile birlikte oynamıştır.

İpek Erdem, Kasım 2015 ayından beri Tardu Flordun ile birlikte olmaya başladı.

Oynadığı Tiyatro Oyunları :
2015 – Kabuk : Yazarı: Ayşıl Akşehirli – GalataPerform
– Kazım ile Havva – Bursa Devlet Tiyatrosu
– Hansel ve Gratel – Osmaniye Kültür Merkezi

Filmleri ve Dizileri:
Oyuncu :
2017 – Semur Şeytanın Kabilesi (Merve) (Sinema Filmi)
2015 – Eve Dönüş (Canan) (TV Dizisi)
2013 – Böyle Bitmesin (TV Dizisi)
2013 – Lale Devri 4. Sezon (TV Dizisi)
2010 – 2012 – Yer Gök Aşk (Münevver) (TV Dizisi)
2009 – Beş Şehir (Mehtap)(Sinema Filmi)
2008 – Aman Annem Görmesin (Burcu) (TV Dizisi)
2007 – 2009 – Elveda Rumeli (Nevreste) (TV Dizisi)
2007 – Aşk Kapıyı Çalınca (Ela Yorgancıoğlu) (TV Dizisi)
2006 – Karınca Yuvası (Mine) (TV Dizisi)
2003 – 2006 – Hayat Bilgisi (Barbie Gamze ) (TV Dizisi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün