İpek Yaşar Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

İpek Yaşar kimdir?, İpek Yaşar kaç yaşında?, İpek Yaşar evi nerede?, İpek Yaşar nerelidir? İpek Yaşar ev adresi?, İpek Yaşar kaç yaşında?, İpek Yaşar nerede oturuyor?, İpek Yaşar nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için İpek Yaşar hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1991 senesinde doğan İpek Yaşar şu an için 30 yaşında ve burcundandır. İpek Yaşar doğum yeri ise olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Sporcu olarak devam ettirmektedir.

İpek Yaşar Kimdir? – İpek Yaşar Evi Nerede? – İpek Yaşar Nerede Oturuyor?

İpek Yaşar Kimdir?, evi nerede?

Survivor 2018 All Star” yarışmasına katıldı.

İpek Yaşar, 1991 senesinde doğmuştur. Tam adı Berrin İpek Yaşar’dır.

CrossFit sporcusu olan İpek Yaşar Hukuk Fakültesini bitirmiştir. Daha sonra yüksek lisans yapan İpek Yaşar başarılı bir avukat adayıdır. Aynı zamanda atlet olan İpek Yaşar, Crossfit Balaban’da koç olarak çalışmakta, bunun yanında Galatasaray su sporu A takımında da oynayan milli su topu oyuncudur. İpek Yaşar spor kariyeri ile ön planda olmayı çok sevmektedir.

10 Şubat 2018 tarihinde Acun Ilıcalı’nın Tv8 kanalında başlayan“Survivor 2018 All Star” müsabakasında ünlüler kadrosunda Adem Kılıçcı, Damla Can, Hakan Hatipoğlu, Hilmi Cem İntepe, Merve Aydın, Murat Ceylan, Nagihan Karadere, Nihat Doğan, Sahra Işık, Sema Aydemir, Turabi Çamkıran, Ümit Karan yarışacak

Survivor 2018 All Star” müsabakasında gönüllüler kadrosunda ise Cumali Akgül, Birsen Bekgöz, Ramazan Kalyoncu, Gizem Kurtulan, Melih Özkaya, Yağmur Banda, Ecem Karaağaç, Nevin Yanıt, Anıl Berk Baki, Funda Alkayış, Gamze Aksu, Marcus olacak.

16 Şubat 2018 tarihinde Hakan Hatipoğlu‘nun yaşadığı sağlık problemi sebebiyle Gönüllüler takımına yedek yarışmacı olarak 24 Şubat 2018 tarihinde Emre Durak katıldı. Hastalığından dolayı yarışmadan ayrılmak zorunda kalan Gamze Aksu‘nun yerine de aynı gün İpek Yaşar katıldı.
Kaynak:Bilgisayfam.net

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker