Biyografi

İrem Helvacıoğlu Kimdir? Evi Nerede?

İrem Helvacıoğlu Kimdir? – İrem Helvacıoğlu Evi Nerede? – İrem Helvacıoğlu Nereli?

İrem Helvacıoğlu kimdir?, İrem Helvacıoğlu kaç yaşında?, İrem Helvacıoğlu evi nerede?, İrem Helvacıoğlu nerelidir? İrem Helvacıoğlu ev adresi?, İrem Helvacıoğlu kaç yaşında?, İrem Helvacıoğlu nerede oturuyor?, İrem Helvacıoğlu nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için İrem Helvacıoğlu hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 02.Şubat.1990 senesinde doğan İrem Helvacıoğlu şu an için 31 yaşında ve Kova burcundandır. İrem Helvacıoğlu doğum yeri ise Almanya olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Dizi Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

İrem Helvacıoğlu Kimdir?, evi nerede?

İrem Helvacıoğlu, 2 Şubat 1990 tarihinde Almanya’da aslen ise Ankaralı bir ailenin kızı olarak doğmuştur. Babası subaydır. Bir ablası mevcuttur. Uzun seneler Almanya’da yaşadıktan sonra Türkiye’ye gelmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi-Tiyatro Bölümünde okudu.

Eğitimi tamamlamasının sonrasında oyunculuğa ilk adımı Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi adlı dizi ile atmıştır. Buradaki performansından dolayı sonrasında Muhteşem Yüzyıl, Kurtlar Vadisi Pusu, Güneşin Kızları dizilerinde de rol aldı. Helvacıoğlu, 2016 senesinde No: 309 dizisinde Pelin Su kişiliği ile seyirci karşısına çıkmıştır.

Çok aktif bir çocukluk geçiren İrem Helvacıoğlu, 10 yaşında oyuncu olmaya karar vermiş, halk oyunlarına gitmiş, voleybol takımında yer almış, izcilik yapmış, resim kursuna gitmiş.

İrem Helvacıoğlu, Kanal D ekranlarında 2015 senesinde yönetmenliğini Sadullah Çelen’in yaptığı “Güneşin Kızları” dizisinde Emre Kınay, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Berk Atan, Hande Erçel, Miray Akay, Sarpcan Köroğlu, Kanat Heparı, Sarper Arda, Meltem Gülenç, Teoman Kumbaracıbaşı, Funda İlhan ile birlikte rol aldı.

2016 – 2017 senelerı içerisinde “No: 309” adlı dizide Pelinsu kişiliğini canlandırırken; Furkan Palalı, Demet Özdemir, Sumru Yavrucuk, Sevinç Erbulak, Suat Sungur, Yavuz Seçkin, Berna Canbeldek, Ünal Silver ile beraber rol aldı.

2018 senesinde “Kızım ve Ben” adlı sinema filminde Cemal Hünal ile başrolü paylaştı.

2018 senesinde yönetmenliğini Emre Kabakuşak, Osman Sınav, Yusuf Ömer Sınav‘ın yaptığı, başrolü İrem Helvacıoğlu ve Ulaş Tuna Astepe‘nin paylaştığı Osman Sınav imzalı Sen Anlat Karadeniz dizisinde Mehmet Ali Nuroğlu Vedat kişiliğini canlandırırken Öykü Gürman, Gözde Kansu, Aydan Burhan, Sinan Tuzcu, Belfu Benian ile beraber rol aldı.

Filmleri ve Dizileri :
Yönetmen :
2013 – Kurtlar Vadisi Pusu 7. Sezon (TV Dizisi)

Oyuncu :
2018 – Kızım ve Ben (Serap) (Sinema Filmi)
2018 – Sen Anlat Karadeniz (Nefes Zorlu) (TV Dizisi)
2017 – Babası (Aslı) (TV Filmi)
2016 – Organik Aşk Hikayeleri (Sinema Filmi)
2016 – 2017 – No: 309 (Pelinsu) (TV Dizisi)
2015 – Güneşin Kızları (Tuğçe) (TV Dizisi)
2014 – Aşkın Dili (Sinema Filmi)
2013 – 2015 – Kurtlar Vadisi Pusu – 7,8 ve 9. Sezon (Esra Türkmen) (TV Dizisi)
2012 – Muhteşem Yüzyıl 3. Sezon (Clara- Nurbahar Hatun) (TV Dizisi)
2010 – Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi (TV Dizisi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün