İş Bankası duyurusunu paylaştı! Yakınını getirene 200 TL verilecek

İş Bankası açıklamasunu paylaşımı yaptı! Yakınını getirene 200 TL verilecek, arayışı içine giren okurlarımız için İş Bankası açıklamasunu paylaşımı yaptı! Yakınını getirene 200 TL verilecek ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız İş Bankası açıklamasunu paylaşımı yaptı! Yakınını getirene 200 TL verilecek sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

İş Bankası açıklamasunu paylaşımı yaptı! Yakınını getirene 200 TL verilecek

İş bankası yeni bir kampanya açıklamasu yaparak üyelerine tekrardan umut oldu. Emekli olan üyelerine özel olarak gerçekleştirilen bu açıklama ile birlikte emekli olan yakınlarına iş bankası şubelerine getirenlere 200 TL’ye kadar varan ödemeler yapılacağı bildirildi. Son zamanlarda emekliler için yapılan kampanyalardan bir tanesi de emekli promosyon kampanyaları olmaktadır. İş bankası da kendi bankasından maaş alan emeklilere 1500 TL’ye kadar emekli promosyonu verirken, bunun bunun yanında yakınını getiren emekli dostlarına da 200 TL’ye kadar destek verecek. Bu verilen destekleri alabilmeniz için emekli arkadaşınızı İş Bankasına getirip, bu bankadan 3 yılı maaş almasını kabul ettirmek olacaktır ve ardından sizin hesabınıza 200 TL para yatacak ve bu para, bir daha geri verilmeyecektir.

Zam Haberi Geldi Destek Ödemelerine Yeniden Zam Yapıldı! Hesabınıza 2.000 TL Yatacak

Zam Haberi Geldi Destek Ödemelerine Yeniden Zam Yapıldı! Hesabınıza 2.000 TL Yatacak

Bankaların haziran ayı itibari ile birlikte kendi aralarındaki rekabetleri de bi hayli kızışmış durumda. Emekli olan bireyler için yapılan kampanyalardan olan emekli promosyon kampanyalarından iş bankası da son dakika olarak açıklama yaptı. Banka emekli yakınlarına iş bankası şubelerine getirenlere 200 TL’ye kadar hibe para vereceğini açıkladı. Emekliler bu paraları alabilmeleri için 31 Ağustos 2021 tarihine kadar kampanyaya katılabilirler. Emekli olan yakınınıza İş Bankasına getirerek, 200 TL’ye kadar destek alabilirsiniz. İşte kampanya ayrıntı kısmı…

Kampanya ile alakalı açıklamalar verildi

İş bankası yapmış olduğu açıklama ile birlikte SSK emeklisi Bağ Kur emeklisi ve Emekli Sandığı emeklisi olan bireylerin bankaya maaş taşıması ardından bir arkadaşını da getirirse, 200 TL, arkadaş başına para alabileceklerdir. Emekli, arkadaşını iş bankasına getiren bireylerin dostları da bu kampanyalardan yararlanabilir. Ayrıca emekli maaşını İş Bankasına getirdikleri için 1500 TL ye kadarda emekli promosyonu dostları da sahip olacaktır.

İş bankası şubeleri üzerinden yapacağınız bu başvurular ile birlikte emekli, arkadaşınız ile birlikte şubeye giderek hemen başvurunuzu uygulayabilirsiniz. Arkadaşınız anlaşma imzaladıktan sonra bir, önümüzdeki ay 200 TL, sizin hesabınıza banka aracılığıyla verilecektir.

Maaşını iş bankası şubelerine taşıyan emeklilere iş bankası mobil uygulaması olan iş cep uygulaması ve bankadan internet bankacılığı şubeleri üzerinden de promosyon isteklerini iletebileceklerdir. Emekli olan bireyler yalnızca bir arkadaşını getirmek için bu parayı alabileceklerdir. Birden fazla yaptığınız tavsiyelerde, yalnızca arkadaşınız için promosyon aldırmış olursunuz. Kampanya ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri iş bankası şubesinin internet sitesinden öğrenebilirsiniz. Ayrıca size en yakın banka şubesine giderek emekli maaşınızı İş Bankasına taşıyarak, hemen promosyon alabilirsiniz.

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker