Kamu ve Özel İş İlanları

İş Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı 2021

İş Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı 2021, Memur alımı, kamu ve özel iş ilanları bölümümüzde İş Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı 2021 başlığı altında iş ilanını paylaşmak istedik. İş Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı 2021 ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

İş Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı 2021

Bireysel ve ticari bankacılık alanında ülkemizde hizmet veren en büyük banka olan Türkiye İş Bankası’dır. Cumhuriyet döneminin ilk ulusal bankası olan İş Bankası 25.000’e yakın çalışanı ile en fazla birinin çalıştığı 2. banka olup düzenli periyotlar ile banka bünyesinde çalışacak elemanlara ihtiyaç duymaktadır.

Ülkemizin her yerinde onlarca İş Bankası şubesi bulunmakta olup bu şubeler eleman açıkları için iş ilanları yayınlamaktadır. Bu iş ilanlarından birisi de İş Bankası güvenlik görevlisi alımı ilanlarıdır. Yaşadığınız yere göre İş Bankası şubelerinin paylaşımı yaptığı güvenlik görevlisi alımlarını inceleyebilir ve bu iş ilanlarına başvuru uygulayabilirsiniz.

İş ilanlarında bulunan ve güvenlik görevlisi alımı için koşulan şartları ve başvuracak bireylerde aranan özellikleri incelemeniz neticesinde iş ilanı için uygun bir aday olduğunuzu kafanızı yoruyorsanız başvuru uygulayabilirsiniz. Başvuru yaparken sizden istenen bilgileri eksiksiz olarak ve doğru biçimde girmeniz halinde, şube başvurunuzu inceleyecek ve iş için uygun bir aday olduğunuzu düşünürse mülakat veya ön görüşme için sizi çağıracaktır.

iş bankası güvenlik görevlisi alımı

iş bankası güvenlik görevlisi alımı

İş Bankası Güvenlik Alımı yapacak!

İş Bankası iş başvurusu yaparak sizde İş Bankası’nın gücünden güç alabilirsiniz. İş Bankası personel alımı haberlerinin bunun yanında bazı ilan sitelerinde bulunan İş Bankası Güvenlik Alımı ilanlarını siz değerli okurlarımız için burada paylaşmaya devam edeceğiz. İş Bankası insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu biçimde:

Türkiye İş Bankası, ülkemizin en saygın kuruluşları içinde yer alır. Bu saygınlık, bankanın genel çalışma prensipleriyle tamamen örtüşürken; banka personeline de olumlu biçimde yansır. Banka, yüzlerce şubesi olmasına rağmen; her gün mevcut olan şubelerine yenilerine ekler ve bu biçimde geniş çapta istihdam alanı yaratır. Güvenlik görevlisi, yaratılan istihdam alanında bulunan bir çalışma birimi olarak karşımıza çıkarken; güvenlik görevlisi olmak isteyenler için birtakım kriterler aranır, ayrı değerlendirme şemaları çizilir.

 • Başvuru
 • Online sınav
 • Mülakat

Gibi ayrı şemalar, doğru elemanı bulmak için uygulanabilir veya her birini uygulamak yerine başvuru ve mülakat süreci işletilir. Bu durum, tamamen bankanın iç
disiplinine göre işleyerek sonuca ulaşır; fakat her birindeki temel doku: yapılacak işin üst kalitede tutulmasına çalışmak olarak ifade edilir.

İstenen Güvenlik Görevlisi Vasıfları

 • En az lise mezunu olan
 • Tercihen aynı işte tecrübesi bulunan
 • 18 yaşını aşmış ve işe engel herhangi bir sağlık sorunu olmayan
 • Aktif araç kullanabilen
 • Silahlı ÖGG sertifikası olan
 • T.C vatandaşı olup, temiz adli sicil kaydı bulunan
 • Diksiyonu düzgün, akıllı, zeki, çalışkan ve ahlaklı olan
 • Takım çalışmasına yatkın, nazik, kibar, sevecen, güler yüzlü duran

Sınav ilanlarını incelemek ve başvurmak için Tıklayın!!.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün