Biyografi

İsmail Balaban’ın nişanlısı kimdir? Gamze’den açıklama geldi 

İsmail Balaban’ın nişanlısı kimdir? Gamze’den açıklama geldi , arayışı içine giren okurlarımız için İsmail Balaban’ın nişanlısı kimdir? Gamze’den açıklama geldi  ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız İsmail Balaban’ın nişanlısı kimdir? Gamze’den açıklama geldi  sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

İsmail Balaban’ın nişanlısı kimdir? Gamze’den açıklama geldi 

TV8’de yayına giren ve mücadelenin tüm hızıyla  sürdüği Survivor’da İsmail Balaban’ın annesiyle konuşması günlerdir konuşulmakta. İsmail’in annesi, nişanlısı ile alakalı “O senin bıraktığın gittiğin kız değilmiş oğlum. Beni burada öldürdüler oğlum, ben ölümlerden döndüm. Hiçbir biçimde onun adını anma orada, hiçbir şeyini ona armağan etme” demişti. Ardından yapılan konseyde Acun Ilıcalı nişanlısı ile görüşme fırsatı verebileceklerini söylerken İsmail Balaban fırsat verilirse nişanlısı yerine annesi ile görüşmek istediğini söylemişti. Bu yaşananlardan sonra Gamze Atakan’dan İsmail Balaban ile görüşme talebi geldi. Bu akşamki yeni bölümde de İsmail ile nişanlısı Gamze görüştü. İzleyiciler de İsmail Balaban’ın nişanlısı kimdir? Gamze neler dile getirdi?

İsmail’in nişanlısı Gamze kimdir?

Gamze Atakan, Antalya Finike’de yaşamını sürdürüyor. Gamze Atakan Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi, Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri bölümü mezunu. Atakan iyi derecede İngilizce bilmektedir. Gamze Hanım, nişanlısını Survivor’a uğurlarken; “Yolun bahtın açık olsun. Allah utandırmasın. Şampiyon olacaksın. Biliyorum. Seni çok seviyorum.” paylaşımını yapmıştı. 2020 senesinde nişanlanan çiftten Gamze, İsmail yarışmadayken; nişan pozlarını yayınlamış ve “Bir yıl önce bugün söz verdik” demişti. Lakin Gamze Atakan, İsmail’in annesinin kelimelerinden sonra Balaban ile birlikte olduğu fotoğrafları sosyal platform hesabından sildi.

İsmail’in nişanlısı Gamze neler anlattı?

İsmail Balaban nişanlısı ile konuştu. Nişanlısı olayın perde arkasını anlattı. Gamze, “Nişanlın olursa sana SMS gelmeyeceğini düşündüler. İsmail ailenle ufak bir mevzu yaşadık, büyük problem değil. Neden böyle oldu, nişanı atmak istediler anlamadım” dedi. İsmail de yaşananlara anlam veremediğini dile getirdi ve olay şuan için kapandı. Bunun ardından Balaban’ı sevenler de İsmail ve nişanlısı Gamze ayrıldı mı? Barıştı mı merak etti.

Survivor İsmail ve Gamze ayrıldı mı?

İsmail’in ailesi nişanı attık dese de Gamze tüm fotoğrafları silse de yapılan telefon konuşmasının sonunda İsmail ve Gamze tüm yaşananları yarışma sonrası konuşmak için sözleşti. Telefonu kapatırken Gamze’nin seni seviyorum demesi de ayrılmadıklarının bir ispatı oldu. Zaten İsmail de olayı kesip atmak için değil de yapıcı olmak için konuştu. Lakin İsmail’in ailesini üzmemek için mesafeli konuşması dikkatlerden kaçmadı.

İsmail’in annesi neler söylemişti?

TV8’de ekranlara gelen ‘Survivor 2021’de iletişim oyununu kazanan ünlüler takımı, aileleriyle telefonla konuşmuştu. Uzun zaman sonra annesinin sesini duyan İsmail Balaban, önce büyük bir sevinç yaşadı ardından hayal kırıklığına uğramıştı. Annesinin “Oğlum, senin bırakıp gittiğin gibi değilmiş hiçbir şey burada. O senin bıraktığın gittiğin kız değilmiş oğlum, sen bilirsin. Beni burada öldürdüler oğlum, ben ölümlerden döndüm. Hiçbir biçimde onun adını anma orada” kelimeleri şoke etmişti.

Açıklama yapan İsmail, “Böyle hiçbir şey beklemiyordum. Annem gerçekten melek gibi biri olma özelliğini taşır. Kolay kolay kimseye sitem etmez. O kadar büyük bir şey oldu ki annem dört aydır çok kötü durumdayım diyor. Sadece yaşanılanları düşünüyorum. Demek ki çok mühim şeyler oldu. Şu an ne yapacağımı bilmiyorum. İletişim ödülünü kazandığıma sevineyim mi üzüleyim mi bilmiyorum” ifadelerini kullanmıştı.

İsmail Balaban kimdir? Nereli

İsmail Balaban 3 Eylül 1987 tarihinde Antalya’da dünyaya gözlerini açtı. 33 yaşındaki Türk pehlivan İsmail Balaban 1,8 m boyundadır. Aydın Adnan Menderes Üniversitesi’nde Beden Eğitimi Bölümü’nü bitiren İsmail Balaban, kendisi gibi yağlı güreşçi olan Turan Balaban’ın ikizidir.

İsmail Balaban, 652 ve 655. Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde birinci gelerek iki kez başpehlivan unvanını kazandı. 2013 senesinde Ali Gürbüz’ün doping testi pozitif çıktığı için kaybettiği başpehlivanlık finalinin 1.si ilan edildi.

Öykü Çelik’ten İsmail yorumu

Survivor’dan geçtiğimiz haftalarda elenen ve İmsail’in takım arkadaşı Öykü Çelik, konuyla alakalı; “Belki bir arada olsalar çözebilecekleri bir şey. Şöyle bir durum var; anne de çok hassas, bundan dolayı belki İsmail’le Gamze’nin çözebileceği bir şey ama şu an için çözemeyebilirler. Kafası onunla kalacak, daha bir buçuk ay var. Ben İsmail’in finale gideceğine inanıyorum, bu sürede nasıl olacak bilmiyorum. Kızla önceden normal konuştular da hayırlısı neyse o olur. Nasiplerinde varsa barışırlar. Anladığım kadarıyla annelerin gönlü kırık, geçmiş olsun” şeklinde konuşmuştu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün