İstanbullu Gelin Dizisine Yeni Sezonda Gelen Oyuncular Ayrılanlar Kimler Oldu?

İstanbullu Gelin Dizisine Yeni Sezonda Gelen Oyuncular Ayrılanlar Kimler Oldu?, Dizi haberleri kategorimizde İstanbullu Gelin Dizisine Yeni Sezonda Gelen Oyuncular Ayrılanlar Kimler Oldu? ile arayışlarınızı geniş bir şekilde bir biçimde yanıtlandıracağız. Paylaşımımızın  detay bölümünde yanıt aradığınız İstanbullu Gelin Dizisine Yeni Sezonda Gelen Oyuncular Ayrılanlar Kimler Oldu? sorusunu geniş bir biçimde açıklamaya çalıştık

İstanbullu Gelin Dizisine Yeni Sezonda Gelen Oyuncular Ayrılanlar Kimler Oldu?

Geçen sezon cuma günleri star tv de ekrana gelen ve bi hayli bi hayli beğeni alan dizilerden birisi olan İstanbullu gelin dizisine yeni oyuncular gelmeye sürdürmekte. İstanbullu Gelin Dizisine Yeni Sezonda Gelen Oyuncular Ayrılanlar Kimler Oldu? sorusuna bu konu içinde yanıt vermeye çalışacağız.

İstanbullu Gelin dizisi geçen sene reytingleri ve sosyal platformya olan hakimiyeti ile bi hayli popüler bir dizi olmuştu. Cuma günleri Arka Sokaklar ve Aşk Mavi gibi dizilerin rakibi olan İstanbullu Gelin dizisi yeni takviyelerle daha çok izlenip reyting listesinde umduğunu bulmaya çalışacak 2017-2018 sezonunda.

Star TV’nin bi hayli beğeni alan ve alakayla izlenilen dizisi ”İstanbullu Gelin”e yeni yeni sezon için yeni bir oyuncu dahil oldu! Yapımcılığını O3 Medya’nın üstüne aldığıİstanbullu Gelin, yeni sezonuyla fark yaratma peşinde.İstanbullu Gelin dizisinin yönetmenliğini Zeynep Günay Tan’ın yapıyor ve dizi 15 Ağustos günü yeni sezon için kamera karşısına geçecek.

İstanbullu Gelin Dizisine Katılan Oyuncular: (YENİ SEZON -2017-2018)

İstanbullu Gelin dizisi başrollerinde Aslı Enver ile Özcan Deniz yer alıyor. Dizinin yeni sezon çekimleri 15 Ağustos salı günü ekranlara gelecek. Yeni sezonu heyecanla beklenen diziye son kez ‘Bodrum Masalı’ dizisinde seyrettiğimiz Murat Aygen dahil oldu. MURAT AYGEN NASIL BİR ROLDE KARŞIMIZA ÇIKACAK YENİ SEZON iSTANBULLU GELİN FRAGMANI ÇIKINCA GÖRECEĞİZ.

Murat Aygen Kimdir: Türk dizilerinde oyuncudur.. 29 Ekim 1971 tarihinde Diyarbakırda doğan Murat Aygen Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Aldığı oyunculuk eğitimlerinden sonra birden çok dizide rol almıştır. En Son Bodrum MAsalı dizisinde izledik. ”İstanbullu Gelin” yeni sezonda yeni oyuncular ile Eylül’de Star TV’de!

Tamer Levent İstanbullu Gelin Dizisinde : Star TV’nin cuma akşamlarına damgasını vuran dizisi “İstanbullu Gelin”in kadrosuna Cesur ve Güzel dizisinde Tahsin Korludağ rolüne hayat veren oyuncu Tamer Levent katıldı. Yeni sezona bomba gibi girmeyi planlayan 03 Medya ekibi, dizinin Begüm’ü Özge Borak’la yakınlaşacak Can rolü için geçen günlerde Bodrum Masalı’ndan ayrılan Murat Aygen’le anlaşmıştı.

İstanbullu Gelin Dizisinden Ayrılan Oyuncular Kimler:

Şimdilik herhangi bir oyuncu dizimizden ayrılmadı. Olursa buradan yazacağız.

[wpcc-iframe width=”500″ height=”281″ src=”https://www.youtube.com/embed/rpWaKJ0JiQ0?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”autoplay; encrypted-media” allowfullscreen]

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker